Decolen

smejka

tri mesiace ma byt akoze vela..? mali ste vydrzat aspon pol roka..aj ked kamoske zabrali hned..ved sme kazda ina..treba vydrzat, aj judiniova vravela, ze ho brala dlhsie..potom decolen super zabera !!!!!!!! a trojmesacna davka stoji cca 950 sk, tak ake dve tisicky..zase tu chce niekto zavadzat..!!!! (alebo sa dal oklamat)

lulalu

JANKA: ak mas 15 rokov, tak urcite DECOLEN neber...aj ked ti moje slova budu pripadat ako do vetra, 15 rokov este nie je vek, v ktorom by si sa mala bat, ze sa ti prsia nezvacsia.. mala som spoluziacky, ktorym narastli az v 17 rokoch..takze bolo by to trosku skoda zacinat takto...

cica

..mne to podarovala kamarátka..jej to pomohlo, prsia ma krasne nafuknuté aj o dve císla väčšie, ale vravela ze treba to aj dva mesiace brat.

claudia

mám otázku: pozerala som si niečo o tých zložkách, a ten wild yam pôsobí na tvorbz DHEA, čo je stimulant tvorby testosterónu... no a ja som mala dosť problém s padaním vlasov a niečo také už nechcem zažiť, nezačnu mi z yamu zase padať? lebo testosterón u žien to môže spôsobiť...

jasomka

decolen je blbost, vybrala som davku 3 mesiacov a nic , prave naopak, ked som to chcela reklamovat tak ma vysmiali, zarobili na mne viac ako 2000 sk

talia

pekny den prajem ...tak ako je to s tym decolenom? ((((o: odporuca sa uzivat 2 tablety denne ,zabera to? alebo je potrebne zvysit davku? ma niekto skusenosti? a po akom case to zabralo? ....dakujem

RNG

Ak by to naozaj bola pravda, ze serenoa repens(saw palmetto, pilova palmicka)ma v sebe steroly podporujuce rast prs, tak by zeny co chcu mat rast prs mali brat silny prostriedok, ktory bol dosial urceny pre muzov na prostatu, vytazok z pilovej palmicky (160 az 320 mg 90% sterolov na kapsulu), ktory ma mnohonasobne viac sterolov, nez Decolen, s mletymi plodmi Saw Palmetto a nie silnym vytazkom.
A to aj podstatne lacnejsie...