aj vasi priatelia, muzi, okolo 25r ..si radi vypiju?

Annika1987

ano, ale hlavne vino, no obcas aj nieco tvrdsie, ale ak nechcem aj ja, tak si ani velmi neda sam, skor so mnou
no, ak z tej vety niekto nieco pochopi, tak dakujem :))

wreck

vitaj v klube divnych, marek. :-)

ano, je to dnes velmi neobvykle. to fajcenie mozno ani tak nie, predsa len vidno celospolocensku snahu ho vykorenit, ale chlastanie sa stale tesi velkej oblube a kto nechlasta nie je nas, zehej.

na druhej strane, o chlastani su skvele vtipy. priklad z oblasti slovenska, kde tomu naozaj rozumeju:

„Čim vecej pijem, tim som vecej pijani. Čim som vecej pijani, tim še vecej trašem. Čim vecej še trašem, tim vecej viľejem. Čim vecej viľejem, tim menej pijem."
Z toho vypľíva ponaučeňe: „ČIM VECEJ PIJEM, TIM MENEJ PIJEM.“

:-)

xdanielax

ale k povodnej otazke.. ano aj moji znami, ktori sa pohybuju okolo tohto veku /drviva vacsina bez zavazkov/ si radi vypiju piatok, sobota - niekedy aj castejsie. Obcas ok, ale kazdy tyzden a niekedy aj pocas - to si neviem ja osobne predstavit, ze by som to robila, no ale ich vec.

xdanielax

ale clovek, ktory nema pracu, je z toho nestastny, ze nedokaze dat rodine potrebne financie, ale aj napriek tomu investuje do alkoholu (a do cigariet??) a potom sa vyplakava... to musi byt velmi rozumny clovek.