Karpálny tunel

Príspevok v téme: Karpálny tunel
darma35

Ahojte.Vie mi prosím niekto poradiť alebo podať skúsenosti pri užívaní výž,doplnku Wobenzym ?mám totiž na 99per.synd.karpálneho tunela a pri užívaní spomínaného lieku sa mi nenormálne zhoršil stav,prišli veľke bolesti,až kŕče ,tŕpnutie celej ruky hlavne pravej nie len v noci ale aj počas celého dňa hlavne keď sedím či ležím.Môže to byť príznak toho že daný lieč.doplnok začal účinkovať alebo je pre mňa nevhodný ? Užívam ho dva krát denne po 8 tab.už týždeň z dôvodu posilnenia imunity,zároveň sa chcem vyhnúť operácii rúk ale neviem či si to len nezhoršujem .Vďaka

jaeny

Ahoj,som 2týždne po operácii karpálneho tunela,nočné trpnutie,bolesti palcov,padanie z rúk som znášala 6rokov,skúšala som rôzne prírodné vitamíny ale stále nič a teraz banujem že som si ju nedala operovať ešte vtedy pred 6-tmi rokni ,ked mi to na vyštr. EMG zistili,po dvoch mesiacoch idem aj na druhú,nie je to nič hrozné ale konečne sa vyspím,dobré sú injekcie na striedačku ,tiež som ich brala pred a po operácii 20dní B12 a Thiamin,fakt sa mi ulavilo a nebanujem,operovali ma v BA-Ružinove na chirurgii ruky,super lekár MuDR.Śimko,veĺmi som spokojná,ak máte ešte niečo môžete mi napísť na rebeka360@gmail.com,prajem vám aby ste sa skoro uzdravila,Jana