prosim o radu

karla99

Katarinna:mam 18 takze s rastom to nema nic spolocne,to skor ze som v poslednom case viacej papkala a preto sa potrebujem rychlo zbavit.
a co sa tyka toho ze velke boky su pekne tak mozno aj hej ale do urcitej velkosti lenze na mne nevyzeraju prave najlepsie tricka co mi boli predtym fajn:/

pupa

Čo sa týka veku,tak mám raz tolko ako ty a veru sa chodím aj korčulovat.Máme na to výborné podmienky a hrozne ma to baví.A už sa teším,že čoskoro vytiahnem aj korčule.

ivka2

tak to mas fajn..u nas to je na figu...ja mam jednu kasku s ktorou sme sa dali na chudnutie, len nie stale nam vyjde pocasie, a aj nie stale ma cas(maturuje) a samej sa mi behat nechce....

pupa

Jasné,že je lepšie aspon nejaký pohyb ako žiadny.A nemáte tam niečo také že ženy chodia cvicit do telocvične?Ja tiež chodím na takéto cvičenia,bývam tiež na dedine,a velmi sa mi to páči.Cvičíme 2x do týždna,staršie aj mladé kočky.Zachvílu odchádzam cvicit.

ivka2

nemam korcule a ani nemam sa kadial korculovat:)))jedine ze po poli:))))))byvam totiz na dedine a cesty su tu hrozne....a tak tiez v 21 mi ku stastiu nechyba mat vybite zuby:)))som na take veci sikovna....myslis ze beh mi nepomoze???sice nebeham toho vela...ale na zaciatok si myslim ze to staci stale lepsie aspon trochu pohybu ako ziaden...

ivka2

no mne sa tie chodiace kostry nepacia, ale chlapom ano, lebo ked ide nejaka baculka po meste tak sa za nou chlap neobzrie , ale ked ide vychrtlinka v minisukni tak ju ocumuje kazdy....ja som zacala aj behat aj cvicit tak dufam ze do leta nieco zhodim, moje miery su 168cm, 60kg, no a boky 100 a pas 74....som ako prasiatko:(((uz ma len zabit, boli by zo mna dobre sunky na velku noc:)))

ivka2

tak ja mam akurat rici:)))))))no a cici trochu vacsie ako lentilky:))normalne som zo seba zhrozena....pomerala som si miery, a som hladna ale uz ma ta chut na zradlo prechadza..ja nechapem missky ako mozu mat 180cm vahu 53 a miery 90-60-90, ved ked zafuka vietor tak ich musi zlomit....