nechcem ist na potrat,mama ma nuti

slnečnicaa

Ja len narážam na to, že každá tehotná -nástka sa spolieha na pomoc
Pre mna by bolo nepredstaviteľné spoliehať sa na rodičov, či z jednej alebo druhej strany

jajka001_

kdc berie to dieta asi ako psika, nechape ze dieta zaberie celodennu starostlivost :)) šak pochopí
jj kojit treba castejsie, ja kazdu hodinu a pol :)to za cely den nic ine pomaly nestihnes:)

watermelon

Kojit kazdych 4-6.hod? Bábätko čo sa práve narodilo? Veď to treba kojit častejšie. Veď dospeli jedia častejšie ako 4-6 hod intervaly. Pre dieťa nejde navyše len o jedlo, ale o blízkosť mamicky, bonding uistenie sa...
No aspoň nejaký čas by si mohla chcieť byť s babatkom doma, nechápem mamičky čo idú hneď do práce. To dieťa potrebuje matku, potrebuje aby sa mu stale niekto venoval, popestovat, meniť plienky, polubit... A potom je to domácnosť.

????

musim sa zasmiat ak tu zacnu k teme prispievat zeny,muzi co o tom nemaju ani sajnu.ja sam mala syna pred 18 teda mesiac pred nou a bol to najkrajsi den v mojom zivote.zaroven aj to rozhodnutie.ani minutu som nezavahala nechat si ho a to som bola na to sama.moji rodicia teda otec to dlho nemohol stravit ze som slobodnou matkou,ale malemu to nedal nikdy pocitit.a teraz?som vydata mam druhe dieta a syn ma uz 12.a moji rodicia?nedaju ho za nic na svete.je to sikovny chlapec jak v skole tak v sporte a su nanho nesmierne hrdy a pysny.A HLAVNE MOJ OTEC.TEN SA V NOM VIDI.a co je natom najkrajsie povedal mi ze je rad ze ho ma.bolo to spravne a najlepsie rozhodnutie mojho zivota

nicol302

este k tomu kojenu.. Kolko deti si Janka kojila?? Lebo ja som kojila kazde 2 hodiny a to sme boli tabuľkoví, žiadny macko. kazdych 4 az 6 ako pises by mi asi dieta umrelo placom a hladom....

nicol302

jankaaaa cítam tvoje prispevky a citim, ze si zozrala vsetku mudrost sveta... Ja ako matka jedneho dietata a druhe nosim v brusku, vystudovana, svojim sposobom zabezpecena..a zivot plný problemov. Vsetko co si vymenoala ty ako priorita niekedy nestací!!! Práve milujuci partner je niekedy viac ako skoncena skola, zabezpecené byvanie. Vsetko sa dá zvládnut, KDC nie je prva ani posledna. A verim, ze aj jej mama, teda rodicia pomozu ako budu vediet. Je ich dcera, caka ich vnuca. Zijeme len raz a rodina si ma pomahat, lebo rodina je zaklad! Ja svojim dvom detom budem pomahat do konca zivota, tak ako mne moji rodicia, nemyslim len financne, ale najma byt oporou aj v tazkych chvílach.

jankaaaaaaaaa

a dalsia vec, male dieta potrebuje mat svoj rezim. hlavne co sa tyka kojenia. treba ho kojit napr. kazdych 4-6hodin zo zaciatku. neviem ako chces riesit toto..

jankaaaaaaaaa

ze nechces kvasit doma na materskej lebo ti ju neplatia? a dieta co? bude same doma? alebo da tvoja mam vypoved z prace aby sa ti starala o dieta? alebo ako si to predstavujes? s dietatom musis byt 24hodin denne vkuse, neviem ci si to vobec uvedomujes.

jajka001_

zas tolko neprehanajte,neni prva ani posledna a 18 je dost. bude nutena rychlejsie dospiet. nie je to ani tragedia ani koniec sveta. poznam dost bab ktore to skvele zvladli. uplne normalne.