nechcem ist na potrat,mama ma nuti

winki

kdc....

nenechaj sa znechutiť....keby máš 15,16 tak by som voľbu mať dieťa veľmi dobre zvášila, ale v tvojej situácií, bz si potrat len ľutovala.
Teš sa na bábo a všetko ostatné sa časom vyrieši.

kdc

nemyslela som to tak ze mama zlyhala ale ze ona mi povedala ze ma pocit ze zlyhala.ja som nenapisala ze s tym co povedala suhlasim.a tiez som nenapisala ze nema robotu a nevei si zarobit peniaze pretoze s tym ma o dost mensi problem ako vystudovani ludia ktorych je vsade na teoreticke veci kopu ale aby rukami pracovali to nie.pretoze aj takych treba.a stale.islo len o to ze mama to nezobrala najlepsie a ja ju chapem.ale nechapem preco by som si nemala dokoncit skolu ked sa o to dieta ma kto postarat.a je dost zbytocne ist na nejaku matersku a kvasit doma ked peniaze nebudem dostavat.prednasku uz som mala.ale ved preboha ja neumieram a to ze cakam dieta s niekym s kym sa fakt lubime tak preto sa este zem neprestane tocit

Maros75

Vsetko sa da zvladnut aj s dietatkom.
Aj ja poznam dost mamiciek co mali 18ast a zvladlo sa to .A nelutuju to uz vobec.

bingham

natusa42...vidim akurat to ze bude mat dieta...a vobec nechapem...preco by ju mal niekto vyhadzovat pod most aj s dietatom (ako si ty napisala)...mas to v hlavicke pomylene... :)

natusa42

bingham tebe asi drbká,ked nevidíš,že si zničila život a ešte s takým "úžasne perspektívnym priateľom ",ktorý ani neskončil strednú ....

3nttt

cinkacik - nemyslim si ze je to myslene ako urazka ze chalan nema strednu skolu. je to skor myslene ze pracu si tazko najde uz aj clovek so zameranim, nieto este niekto kto nema ani maturitu. je pravda ze baba nema pravdepodobne dokoncenu ani strednu...on tiez nie...ona pojde na matersku a kto to bude vsetko tahat? ved iba zakladna vybavicka vyde okolo 1000 eciek...plus-minus...a to je len zakladna. a to nehovorim o tom kolko sa do dietata vraza mesacne penazi. cize logicky s toho vychadza ze ked ani jeden z nich nerobi (a predpokladam ze od malicka si asi nenasetrili velke prachy) tak kto to asi bude tahat?

cinkacik

no precitala som tu vsetk....ale poviem... ze tu nejde o to, ako sa bude starat mlada mamicka a jej priatel o dieta, ked nemaju aspon strednu skolu...ide o to, ake ma stedre srdce pre rodinu a kolko je schopny davat lasky..u nas je opak pravdou dcerka ma strednu, priatel vysoku, ale neni schopny dat pre rodinu viac, ako 250 Eur na mesiac pre 3. cl. rodinu....je zgrlos a nestara sa ani o strechu nad hlavou...keby sme nekupili a nezariadili aspon 1 izb. byt, tak smrdel by u nas doma a este sa aj roztahoval, ako vo svojom...cize by som povedala, ze to zalezi na charaktere cloveka a ako ma rat rodinu a nie seba...ked dneska uz prava laska sa tazko hlada, ak vobec jej niekto rozumi....laska prava neni o rozmnozovani, ale o porozumeni...:-)

jankaaaaaaaaa

tize vobec nechapem ako si to predstavuje... povie ze chce odist z domu? a akoze kde chce byvat? pod mostom? kto sa o nu a dieta bude starat? priatel bez strednej skoly? zaco kupi kocik ci postielku? plienky? preboha, to vsetko je dnes tak neskutocne drahe, ze s tym maju problem aj dvaja normalne zarabajuci ludia. a nie to este zena bez naroku na matersku bez prace, a muz bez stresnej skoly..

xantipa163

sorry, ale ako to chces dalej riesit, ked mas takeho perspektivneho partnera???

Skus sa vzit do koze tvojej mamy, ona ma teraz robit co? Povedat ti no ano moja, vsak my sa ti o to postarame, pomozeme, o tvojho neschopneho partnera tiez, mozte u nas byvat, on so svojim nedokoncenim vzdelanim bude sice na urade prace, ale vsak nevadi....to si myslis?

Mas predstavu co budete robit dalej?
Dieta je zavazok na cely zivot.

jankaaaaaaaaa

ten prvotny sok mami aj chapem. ze ju chce poslat na potrat atd. ale kazda matka ma v sebe ten pud, ze by ju na tten potrat v skutocnosti ani nedala, keby mala taku moc.. si myslim aspon.