nechcem ist na potrat,mama ma nuti

jankaaaaaaaaa

ide o to ze ako tu dievca pise na svoju mamu, ze zlyhala, ze chce odist z domu...
preto tu pisem, ci si vobec uvedomuje co to obnasa mat dieta??? kto sa bude o to dieta starat? jasne ze jej mama, pretoze mladi to urcite nezvladnu bez penazi a bez vsetkeho, ked ani jeden z nich nema ani len strednu skolu skoncenu...
presne toto je to detske nevyspele zmyslanie, ale hlavne ze na nechraneny sex boli vyspeli obaja.
tak nech sa o dieta pekne krasne pokusi starat sama aj s priatelom, ked jej mama je taka krava ako tu o nej pise

Heatherka

pred 18 nie je taky strasny vek, pisali tu uz aj mladsie. kazdopadne ak ty nechces ist na potrat tak nepojdes. dieta je draha zalezitost, ale ak najdes pochopenie u rodicov otca dietata, ze bude zivit teba, dieta tak je to dobbre. ak nie, tak by som zvazila co urobit. z jednej nemenovanej stranky poznam kopu bab, co maju tolko rokov ako ty a maju dieta a vedia sa postarat.

mozno mama len musi vychladnut a zvazit to. a zvaz to aj ty, ale ak uz teraz nechces ist na potrat a potom sa mozno rozhodnes,ze ano, moze to byt pre teba neskutocna trauma do zivota. ale treba si zvazit, pre a proti. najdolezitejsia stranka su financie. a nie je to malo, ak ma ti kto s tym pomoct tak uz len,,cakaj,, ako veci pojdu vpred...

bingham

natusa42...trosku ti drbka na hlavicku ne ??? :)...ziadna tragedia sa nestala...vsetko sa da zvladnut...mam dost kamaratok co mali dieta...medzi 18-20...a zvladli to super...drz sa :)

jajka001_

a co si cakala ze mama bude z toho nadsena? jasne ze rozmysla aj nad potratom ale ked nechces tak nechces. dufam ze si uvedomujes, co vsetko to obnasa, mat dieta.

natusa42

janka ma absolutnu pravdu,uplne s nou suhlasim..mat dieta ´v 18 rokoch,to je uz len "pripad " ,nechapem,kde si mala rozum ,clovece ...a ten tvoj priatel tiez ..tvoja matka sa moze do hrobu dostat z teba ...ja mat taku dceru ju vyhodim z domu a ma nezaujima ci bude pod mostom aj s tym deckom ...tvoja matka nezlyhala,ale ty si zlyhala na celej ciare....

3nttt

jankaaaaaaaaa - ukludni sa! uz sa stalo takze nejake prednasky jej nepomozu. chce krpca takze jej teraz nejaka prednaska nepomoze. kolko zien aj v neskorsom veku na dieta nema. nie kazdy je perfektne situovany. ja ked pojdem na matersku tak sa nam bude velmi riedko srat a?teraz nemam pravo na dieta? a to obaja robime uz nejake roky...
to co pises je pravda,ale kedze sa stalo tak je neskoro. a nutit ju na potrat,ked nechce, nieje tiez spravne.

jankaaaaaaaaa

a mat dieta s clovekom, ktory nema ukoncenu ani strednu skolu (predpokladam) tak to musi byt naozaaj "skvele".. neviem kde zamestnaju dnes cloveka bez strednej skoly. mozno aj zamestnaju za minimalny plat. kedze dnes ani ludia s diplomom z VS nemaju pracu

jankaaaaaaaaa

ked raz budem mat dieta, budem sa modlit aby sa toto nikdy nestalo a urobim preto vsetko aby takto nezlyhalo.
je pravda, ze mozno zlyhali aj tvoji rodicia, asi ta dostatocne nepoucili o sexualnom zivote.. ale tu treba hladat chybu asi aj v skole

jankaaaaaaaaa

nezlyhala tvoja mama. to ty si ta, ktora zlyhala a na plnej ciare. co myslis, kto sa ti postara o dieta? kto ti bude kupovat plienky? kocik? postielku? a milion dalsich veci???? vies vobec kolko to vsetko stoji? ty budes doma na materskej a myslis ze tvoj priatel uzivi aj teba aj dieta? ked len kociar stoji asi 400e. zaraba vobec tvoj priatel, alebo ma tolko rokov co ty a studuje? ty nemas narok na ziadnu matersku kedze si nikdynepracovala. a neviem ci vobec mas predstavu o platoch v dnesnej dobe..

3nttt

neboj.mama sa ukludni.bude musiet. ak krpca chces tak ona do toho nemoze zasahovat. neboj vsetko sa nejako vyriesi.