nechcem ist na potrat,mama ma nuti

blondula

niektore rodinne vztahy fakt nepochopim !! tvoja matka by ti mala byt teraz oporou a nie ta odsudzovat !!! ja som sice moje prve dieta porodila v 30tke,ale moja mama chodila so mnou na kazde jedno vysetrenie ak priatel nemohol !! dokonca aj na sonograficke vysetrenie.ona to asi prezivala viac nez ja,aj ked som mala slzicky stastia pri kazdom ultrazvuke :DDD

kdc

no tak to je asi aj moj priad.aj ked teraz sa uz aspon trosku skludnila.hadam to pochopi.aj ked suhlasit s tym uplne nebude nikdy

kdc

ked ja by som najradsej odisla ale nemam tych 18.to uz som si vypocula ze zlyhala a nema pocit ze je moja matka ze sa jej ani do oci nedokazem pozriet blabalbla...ale ide len o to ze uplne z duse nenavidi mojho priatela aj ona aj otec len preto ze nema dokoncenu skolu.ani ho nepozna a to som s nim uz rok jedine co bolo ze sa zdravili ale ona ani nemala zaujem ho nejako blizsie spoznat.a stale mi vycita ze sa o mna nedokaze postarat aj ked ja viem ze to tak nieje

winki

Nenechaj, aby mama za teba rozhodovala. Je to tvoj život a ty vieš, čo chceš. A ak ešte to dieťa chce aj jeho otec a chce aj teba tak od mami rýchlo utekaj pokial ti odmieta pomôcť.
Ona časom pochopí sa ver, že ešte bude hrdá babička,, len teraz má pocit, že zlyhala ako matka. Maj pevnú vôľu a držím palce.

veronika16

to je uz aka hluupost, moja mama otehotnela v 17, surodenci sme styria, a NIKDY nam NIC nechybalo, som uz tretia co ochvilu dokonci vysoku skolu. Dokazala sa postarat o vsetko. nemyslim zeby niekedy povedala ze si tym skazila zivot. si silna tak o to bojuj, podla mna to urcite stoji za to.

kdc

lebo ja som jej to vcera povedala ze som tehotna..ale som uz 2.mesiac.a ona stale ze som si znicila cely zivot a ze si dokoncim skolu a ze ju to vobec nezaujima(ze co si ja myslim je jej jedno.to viem uz dlho).a zakazala mi chodit von s otcom(toho baba)a vsetko to riesi len somnou ako keby sa to jeho vobec netykalo.ze uz ho nechce somnou v zivote vidiet

maruska123

nie nemozu ti to urobit, tvoja mama ani nema pravo sa do toho starat, aj ked nemas 18..bez tvcojho suhlasu ti nikto nic neurobi..cize nic sa neboj