Aj Vam tak sibe pred menzesom?

Blondula

ja som raz lovila tampon asi hodinu :-( uz som zacinala byt v tom,ze predsa som si ho vytiahla :D najlepsie je si cupnut,strcit dva prsty dovnutra a zatlacit ako pri kakani :D pri zatlaceni treba vnutro prstami "prekutrat".je v takom "mäsitom" uzkom priestore... to mi dalo roboty teda,hadam som si aj 3 "G body" nasla :DDD

Maoam

nieee, nemyslim mooncup, myslim SOFT TAMPON

mooncup/divacup a podobne je velmi velky, mal si to uz v ruke? je to ovela väcsie ako tampon, dost to tlaci

AdamKrt

Maoam Dnes 20:55 - tak ono existuju aj menstruacne kalisky. Nieco ako nerozbaleny kondom, co sa strci dnu a zbera sa do toho krv a mozes s tym aj sulozit. Gel kupujem v lekarni, uz som to tu volakedy pisal - Virde Nature www.virde.sk

Pozeram, ze maju novy obal.
www.virde.sk

Predtym tam bola pumpicka.

Maoam

jajka,mnohe zeny su hysterky a panikaria velmi rychlo, potom sa stiahnu, su v krci a uz nedostanu von vobec nic

okrem toho niektore zeny velmi malo poznaju svoje telo a svoju posvu, nevedia, co sa tam vmesti, ako je stavana, aka je dlha, nepoznaju triky, ako som to tu opisala, s tym cupnutim si, vylozit jednu nohy vyssie a tym padom naklonit panvu a lahsie sa k tomu dostat (ale ani to nevyskusaju, nerozmyslaju, len panika a bezia k lekarovi, lebo sa odtrhla snurka a aaaaaaaa pomooooc)

pritom sa staci ukludnit, pekne dychat, cupnut si do vane, poriadne sa uvolnit, zatlacit ako keby na stolicu a je to..tampon sa posunie smerom nadol, blizsie ku vchodu do posvy a da sa nahmatat a pomalicky vytiahnut

niekedy sa odporuca napustit do posvy trochu vody, ak je tampon este nenasiaknuty tak nasiakne a tym otazie a zasa sa posunie smerom blizsie ku vchodu posvy a da sa tak lepsie nahmatat