Hrozné vlasy - tvrdé, hrubé, nepoddajné

Príspevok v téme: Hrozné vlasy - tvrdé, hrubé, nepoddajné
ivanana

mám geneticky tvrdé, hrubé a nepoddajné vlasy, vyzerá to otrasne :-( žiaden účes sa nedá pri nich mať, žiaden strih, a čo je horšie nechávam ich rásť mám ich tak po plecia a blond = takýto vlas v blond farbe je hrozný, neraďte mi prosím zmenu farby! vlasy sa mi paradoxne neštiepia, ale zas sú suché a krepovité, vyslovene akoby chemlón. už som vyskúšala všetko možné, zaručené prípravky a nič ich nezjemnilo, žehliť ich nechcem bo sa viac vysušujú, momentálne používam kliss kur - tú radu v čiernom :-) a pomáha to trochu, ale nie na zjemnenie :-/
máte niekto vôbec takéto vlasy?
čo na zjemnenie fakt extrémne drsných vlasov???? už som z toho nešťastná a večne nespokojná....

TeresaS

Tiež som hroznú dobu trpela zlými vlasy. Pomaly rástli, padali, praktivky všetky problémy ktoré som s vlasmi mohla mať. Všade na internete sa píše, že pomôže lepšie strava, zmena jedálnička, jesť viac jedla, ktoré obsahuje vitamíny, lenže vlasy potrebujú toľko vitamínov, že mi príde, že to nikdy človek nemôže zvládnuť klasickou stravou. Nakoniec som objavila prípravok www.vlasimo.cz a hrozne mi pomohol. Keď sa pozriete na zloženie tak obsahuje všetky látky o ktorých sa píše, že pomáhajú na vlasy. Najviac je to asi vidieť na raste nových vlasov, ale aj zastavenie vypadávania. Určite odporúčam.

Katarzyna

Pozor, tento príspevok je od používateľa, ktorý často do diskusie vkladá obchodné ponuky.

Šampon proti vypadávání vlasů KeraSyse je naprosto skvělý, stejně i ten výsledek po aplikaci. Používá se s ampulkami stejné série a také jednou týdně jsem prováděla Detox (stejná značka). Efekt se objevil okamžitě. Doporučuji šampon a také makeup.cz se skvělými cenami :)

kamilka77

Ach aké máš štastie aj moja kamoška má také vlasy a všetky jej závidíme ona používa tento olej-odkaz odstránený-

Iivanaa

Dobrý deň chcela by som sa poradiť .
Mám strašne husté hrubé a drsné vlasy .
Niekedy sa cítim že mám drôty na hlave keď ich ucesem sú ešte horšie sú rozpirene neviete mi niečo poradiť prosím som už zúfalá

Iivanaa

Dobrý deň chcela by som sa poradiť .
Mám strašne husté hrubé a drsné vlasy .
Niekedy sa cítim že mám drôty na hlave keď ich ucesem sú ešte horšie sú rozpirene neviete mi niečo poradiť prosím som už zúfalá

balaj31

ahojte, ja mam tiez take vlasy, a dlho som hladala pripravok, ktory by ich zjemnil, vyhladil a zregeneroval. Uces sa nedal spravit skoro ziadny a po vsetych moznych pokusoch som to uz aj vzdala. Kozmetika z beznej drogerie nepomahala a ze som jej uz vyskusala:)...ale pred 3 mesiacmi som skusila sice trosku drahsiu, ale naozaj vyyybornu vlasovu kozmetiku KERASTASE, maju celkom velku skalu pripravkov pre rozne typy vlasov a rozne typy poskodenia. Ja som zacala pouziat oranzovu radu Nutritive a moje vlasky su krasne jemne, poddajne, leskle, neprislo to hned na druhy den, ale po mesiaci uz bolo vidiet zmenu. Produkty sa daju kupit v lepsich kadernictvach, alebo priamo na stranke kerastase-kozmetika.sk. Je trosku drahsia, ale naozaj ucinna. Mozem povedat, ze cena zodpoveda kvalite a prvy krat som naozaj s vysledkom spokojna.