Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hrozné vlasy - tvrdé, hrubé, nepoddajné

Príspevok v téme: Hrozné vlasy - tvrdé, hrubé, nepoddajné
ivanana

mám geneticky tvrdé, hrubé a nepoddajné vlasy, vyzerá to otrasne :-( žiaden účes sa nedá pri nich mať, žiaden strih, a čo je horšie nechávam ich rásť mám ich tak po plecia a blond = takýto vlas v blond farbe je hrozný, neraďte mi prosím zmenu farby! vlasy sa mi paradoxne neštiepia, ale zas sú suché a krepovité, vyslovene akoby chemlón. už som vyskúšala všetko možné, zaručené prípravky a nič ich nezjemnilo, žehliť ich nechcem bo sa viac vysušujú, momentálne používam kliss kur - tú radu v čiernom :-) a pomáha to trochu, ale nie na zjemnenie :-/
máte niekto vôbec takéto vlasy?
čo na zjemnenie fakt extrémne drsných vlasov???? už som z toho nešťastná a večne nespokojná....

balaj31

ahojte, ja mam tiez take vlasy, a dlho som hladala pripravok, ktory by ich zjemnil, vyhladil a zregeneroval. Uces sa nedal spravit skoro ziadny a po vsetych moznych pokusoch som to uz aj vzdala. Kozmetika z beznej drogerie nepomahala a ze som jej uz vyskusala:)...ale pred 3 mesiacmi som skusila sice trosku drahsiu, ale naozaj vyyybornu vlasovu kozmetiku KERASTASE, maju celkom velku skalu pripravkov pre rozne typy vlasov a rozne typy poskodenia. Ja som zacala pouziat oranzovu radu Nutritive a moje vlasky su krasne jemne, poddajne, leskle, neprislo to hned na druhy den, ale po mesiaci uz bolo vidiet zmenu. Produkty sa daju kupit v lepsich kadernictvach, alebo priamo na stranke kerastase-kozmetika.sk. Je trosku drahsia, ale naozaj ucinna. Mozem povedat, ze cena zodpoveda kvalite a prvy krat som naozaj s vysledkom spokojna.

ivanana

vdaka, to mi povedal aj priatel :-)

ja mam teraz masku vanilkovu s bielym jogurtom a pridavam k tomu olejcek od dixi a neskutocne mi to pomohlo zrovna vcera som mala taky zabal na hlave z toho a mam o 30% jemnejsie vlasy!!!!co je teda u mna zazrak :-D

simka111

Mne sa páčia tie medené vlasy...
Na nete som našla tu masku z avokáda a niekde je napísane že by sa k nemu mal pridať biely jogurt alebo smotana a niekde že olej, tých možnosti je určite veľa, dalšiu masku som našla z mlieka a pšeničných klíčkov.

ivanana

000099 ved to, ze uz chcem konecne byt blond a nie zas to vzdat! lenze mne to nechyta dobre :-/ vzdy mam viacfarebne vlasy, kadernicka mi povedala, ze taky pevny vlas co tak silne drzi povodnu farbu nevidela :-D ale ze mam byt rada, lebo vela znesu...
arganovy - tiez mam :-) aj tahitsky :-)
sa nastvem a pojdem zas na ciernu ....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hrozné vlasy - tvrdé, hrubé, nepoddajné - Fórum - ZDRAVIE.sk