Hrozné vlasy - tvrdé, hrubé, nepoddajné

Príspevok v téme: Hrozné vlasy - tvrdé, hrubé, nepoddajné
ivanana

mám geneticky tvrdé, hrubé a nepoddajné vlasy, vyzerá to otrasne :-( žiaden účes sa nedá pri nich mať, žiaden strih, a čo je horšie nechávam ich rásť mám ich tak po plecia a blond = takýto vlas v blond farbe je hrozný, neraďte mi prosím zmenu farby! vlasy sa mi paradoxne neštiepia, ale zas sú suché a krepovité, vyslovene akoby chemlón. už som vyskúšala všetko možné, zaručené prípravky a nič ich nezjemnilo, žehliť ich nechcem bo sa viac vysušujú, momentálne používam kliss kur - tú radu v čiernom :-) a pomáha to trochu, ale nie na zjemnenie :-/
máte niekto vôbec takéto vlasy?
čo na zjemnenie fakt extrémne drsných vlasov???? už som z toho nešťastná a večne nespokojná....

ivanana

vdaka, to mi povedal aj priatel :-)

ja mam teraz masku vanilkovu s bielym jogurtom a pridavam k tomu olejcek od dixi a neskutocne mi to pomohlo zrovna vcera som mala taky zabal na hlave z toho a mam o 30% jemnejsie vlasy!!!!co je teda u mna zazrak :-D

simka111

Mne sa páčia tie medené vlasy...
Na nete som našla tu masku z avokáda a niekde je napísane že by sa k nemu mal pridať biely jogurt alebo smotana a niekde že olej, tých možnosti je určite veľa, dalšiu masku som našla z mlieka a pšeničných klíčkov.

ivanana

000099 ved to, ze uz chcem konecne byt blond a nie zas to vzdat! lenze mne to nechyta dobre :-/ vzdy mam viacfarebne vlasy, kadernicka mi povedala, ze taky pevny vlas co tak silne drzi povodnu farbu nevidela :-D ale ze mam byt rada, lebo vela znesu...
arganovy - tiez mam :-) aj tahitsky :-)
sa nastvem a pojdem zas na ciernu ....

peppy

Ja mam presne takyto isty typ vlasov. Dlho som nevedela co s nimi, ale zistila som, ze mam o mnoho lepsiu kvalitu, ked si dam pred umyvanim par minut na vlasy med a ovlivovy olej. Med si dam po celej dlzke, a olej si davam iba od polky vlasov nadol. Mavala som aj problem s tym, ze teraz v takomto poacsi mi vonku krepovateli, ale teraz je to uz minimalne :) A tak isto som velmi spokojna so samponmi od Schaumy. Hlavne tieto dva:
www.facestar.cz

sanoe.pl

000099

Aha, tak ked sa nechces vzdat peroxidu, tak je to tazke.
Ale este mi napadlo, ze do koncekov vlasov si vtieram po umyti arganovy olej, ten tiez pomaha.

ivanana

na ebay toto maju?! fiha!dakujem :-)

a vies ja mam ten problem, ja ich mam zhorsene tou blond farbou :-/ od biosilku mam pripravky tiez :-) len ja si ich este nicim tym peroxidom :-( ale uz nechcem menit farbu vlasov!