Otazka droga

lost

0vecka

"proste som nahodou otvoril usta a mi to tam same vletelo."

haha :D

to je ako ten pripad, ze pachatel sa 17x sam dobodal :D

jasmyna

takze to mmozem tak pochopit ze ak si da menej nez doteraz tak sa to nanom moc neprejavuje..a ak si da rano na vecer ho to moze aj prejst..

0vecka

2 george303 uzivat sa moze... nesie sa len drzat a predavat... a ja som nikdy ziadne drogy nedrzal proste som nahodou otvoril usta a mi to tam same vletelo... :-P

doubledog

ciara je velmi premenlive mnozstvo, to je na konzumentovi, aku si spravi. :)
ale tak vo vseobecnosti je ciara ovela menej ako gram.

ucinok samozrejme zavisi od mnozstva uzitej latky, mala davka nema take ucinky ako velka.

jasmyna

ahojte.potrebovala by som radu ci odpoved na moje otazky.ja sa vtom moc nevyznam neberiem a ani som nebrala nic takze vobec neviem ako to funguje.neviem asi cela davka je 1 ciara ale vlastne to je gram?a ak si dotycny da ale ani nie polovicnu davku len velmi malicko(len tak pre chut) tak isto sa to prejavuje ako pri norm,davke,nevie spat jest a vkuse nieco robi alebo sa zasekne?alebo ked si da len malo tak vie aj jest spat vsetko tak akoby nic???napriklad ak si to rano tak uz na vecer vie aj spat aj jest?

george303

Vyjadril by som sa ale asi zacinam byt paranoidny :D Vsetko sa archivuje,zaznamenavam vsetko co tu poviete - napisete moze byt raz pouzite proti vam - pozor nato :D

whee_ee

Ja som taký klasik, cigarety, alkohol, tráva, čo si budeme vravieť, Čechy ... Ale perník, kokaín, hubičky a podobne s kľudom angličana odmietam :DDDD