Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako dodat tvar vlasom po trvalej?

Príspevok v téme: ako dodat tvar vlasom po trvalej?
zajacik-kiki

Poradte prosím čo s vlasmi po trvalej. Dala som si spraviť trvalu na vlasy a moj problem je, ze ked su vlasy mokre tak su prekrasne vlnite ale ako schnu tak sa aj vyrovnavaju a v uplne suchom stadiu sa stanu z nadhernych vlniek pokrceno-rovne vlasy. Ako podporiť ich kuceravenie aj ked su suche???

zajacik-kiki

tak som si objednala tuzidlo aj gel original pre trvalene vlasy, tak dufam ze to pomoze lebo som za to vyhodila nemalo penazi..

zajacik-kiki

Ďakujem za rady....vlasy očetrujem maskou na vysušené vlasy a tiez regeneračnym kremom...skusila som si dať tužidlo hneď po umytí vlasov a gel, pomačkala a už je to omnoho lepšie, už maju aj nejaky tvar...len sa bojim aby mi časom uplne nezostali rovne, to by mi bolo ľuto že som si ich zničila nadarmo :(

jankaaaaaaaaa

to znamena ze tvoje vlasy su suche a poskodene. kupuj si kozmetiku na taky typ vlasov a skus olejcek gliss kur s ciernou nalepkou. skus nejaky gel s mokrym vzhladom, alebo nejaky balzam na vlasy, ktory sa neoplachuj

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako dodat tvar vlasom po trvalej? - Fórum - ZDRAVIE.sk