BB krém Garnier

Labutiacka

smart_cat
mas uplnu pravdu, v zivote som nemala problemovu plet, mejkap pouzivam obcas, nikdy som nemala alergicke reakcie, ale po bb mejkape som sa cela vyhadzala a je to uplne nechutne. vo svetle to tak strasne vidno a neviem co mam teraz s tym robit. prejde to? co na to moze pomoct?

Anndreww

Ahojte! :) Myslíte že ten BB krém je dobrý na akné?.. lebo mám vyrážky a už neviem čo si mám na ne dať!! :(( už som skúšala toho veľa a nič mi nezaberá!!

SonaMona

Mirka1001, ja som sa mrkla na tú stránku, čo si odporučila: www.coolbeanz.sk. Musím povedať, že majú dosť veľký výber produktov. Ani neviem, ako si mám spomedzi nich vybrať! Ale hlavná otázka je, aký je vlastne rozdiel medzi týmito Kóejskými BB krémami a Garnierom? Vie niekto? A skúsil už niekto viac ako iba jeden druh BB krému (iný ako Garnier? Veď ich je toľko druhov! )

lochness

to uz radsej Essence Tinted Moisturizer - za necele tri eura, prijemne vonia, super konzistencia, lahko sa rozotiera a rychlo vstrebava, tiez nekryje nejak extra ale pekne zjednoti a rozziari plet, ja som si ho velmi oblubila

casanta

Ja zase musim povedat, ze som spokojna.
Sice ja sa moc nemalujem, make up pouzivam velmi malo, a necitim sa v nom dobre. Paci sa mi ze krem je lahko tonovaci, dobre sa rozotiera , trosku mi tvar rozjasni, lahko nieco zakryje..mne vyhovuje.Ale necakajte od neho zazraky, vsak je to len krem, a nie make up.

stylishfox

Kočky, ktoré máte problému pleť Nekupovať! Nezakryje ani rozšírené póry, dokonca ani pleť ktorá ma odlišnosti farby...Avšak, tie ktoré netrápi na pleti nič farebné alebo vypuklé, a ich maximálny problém je jeden pupínek za mesiac alebo bledosť, pre Vás je ideálny :)
stylishfox.blogspot.com

smart_cat

Ganier BB cream nie, fakt nie. Na tvari ho nevidno, nezakryje vobec nic, nezjednoti ton pleti a navyse sa z neho vyhadzem. Mam pocit, ze je pre mna prilis mastny. Pre mna to bola zla kupa.