BB krém Garnier

ducky

Dievčence nechce niekto kupit sadu Garnier (cistiaci gel, peeling, nocny a denny krem, krem na vrasky, pletova voda a odlicovacie mlieko?)..vsetko zelenej farby na normalnu az zmiesanu plet.Predam lacno, skoda mi vyhodit. Mne to nerobi dobre..mam uz roky problem s pletou. Po tom ocerveniem. Tak piste :-))

Izabelka_MT

ten garnier to je len smiešna napodobenina toto pravého bb krému ...Ja by som si tú napodobeninu na tvár nedala ...ale z tej stránky by som si určite objednala ten pravý ..myslím že stojí zato ....

tg

BB krémiky si už môžete kúpiť aj na Slovensku. Nájdete ich na stránkach e-shopu www.coolbeanz.sk. Sú pôvodom z Kórey.Sú to veľmi kvalitné krémiky. Sú kombináciou krycieho krému, hydratačného krému a ochrany pred slnečným žiarením v jednom produkte. Ak o BB krémikoch neviete veľa, mrknite sa na túto stránku do sekcie "čo je to BB krém?".

Eilien

ja som ho kukala tiež u nas v drogerke ale zdal sa mi na moju plet dost tmavy,ja som velmi spokojna tonovacim kremom od Dermacolu-Shimmering Toning Cream 2in1 :)je vazne super a za tu cenu ani nehovorim,krasne sa nanesie na tvar a plet je po nom uplne ina a rozziarena:)

suns

Garnier je s prepacenim sracka !
bolo mi hned jasne, ked som ho preed 3 dnami drzala v dm-ke v ruke.. otras.. obycajny mastny oranzovy krem, ktory sa na pleti zgrcne, spravi flaky a dalsich vyhodenych ani neviem kolky 6 € ..
mala som tonovaci aj od alverde, dalsi smejd..
bb cream je povodne kvalitny hydratacny tonovaci krem, nie make up. lahky, ale kryci, stredne, skoro zjednocuje plet..
ale bb cream od dobrej zahranicnej znacky, nie od chemie garnier.. :///

CindyX

Já si koupila raději originál původem z Koree a podle reakcí na Garnier jsem udělala dobře ... na Slovensko posílá z čech eshop www.bb-cream.cz. Cena je sice o dost výš, ale raději dražší a kvalitní než něco, co se zklamáním odložím

Macalonka

Ja som si ho kúpila práve včera. Ale kúpila som si ten odtieň na normálnu pleť a zdá sa mi tmavý, asi som si mala kúpiť ten na svetlú pleť. Možno, keď si ho zmiešam s iným bezfarebným krémom Garnier a prípadne ešte nanesiem troška svetlejšieho tekutého minerálneho make-upu, tak to už bude O.K. Ale zdá sa mi, že tá pleť bola skutočne živšia. Ja nemám nejaké zvláštne nedokonalosti na pleti, mám len troška sem - tam rozšírené žilky na pleti, ale celkovo som mala z neho dobrý pocit a hlavne ma nič neštípalo, pretože mám citlivú pleť a nemôžem používať hocijaké krémy, ale Garnier sa mi zatiaľ vždy osvedčil. ;)

invisible

Majú ho v DMke, keď si otvoríš ich stránku a aktuálny leták, všimneš si ho. A ja som ho tam kúpila tiež :)

Pre mňa superkrycí určite nie je. Nemám síce až takú katastrofálnu pleť, sem-tam nejaká vyrážka, skôr mám len nejednotný tón pleť, kvôli tomu, že som mala kedysi silnejšie akné, tak mi zostali aj jazvyčky a červenšie miestečká na koži, ale nič tragické. A nezakryl poriadne ani to. Možno, keď si ho dá na tvár niekto, komu padne ten odtieň a má pleť, že "chcem len trošku zlepšiť farbu", tak mu bude dobrý. Ale u mňa to nefungovalo.