Pomozte prosim som stale unaveny

zuzic_

karca a co chces aby sme ti napisali? ved to moze byt vsetko mozne a nemusi byt nic...v tychto teplach mavam aj ja malatnost, teplotu, bolest hlavy, blbe dychanie a je to len z toho tepla a mala tekutin ked sa ochladi to vzdy prejde. mam radu- skus sa prestat nudit

karča

MNE JE TIEš nejak blbo som unavená ale moja mama si myslí ze sa nudim ale podla mna je to nieco ine pleas napiste mi na nick nejake rady lebo sa zbláznim

doktor edker

Cawte podla vasih diagnoz sa jedna o zapal zausnic a priusnic "MUMPS". Cim skor nastivte lekara lebo podla vsetkeho mate zapalenu aj stitnu zlazu. To sa pri 90% stava pri tomto ochoreni.Napiste ako ste dopadli.

maria2

Milá Jaeny..,-to nič,však to sa stane,diskusie sú dlhé a niekedy človek hoc-čo prehliadne.Ten Colonix sa dá objednať na www.drnatura.sk
Mne pomohol.

jaeny

maria2,prepáč ale neprečítala som si začiatok a predtým som čítala o zápche a tak som myslela že si sa pomýlila a kde sa dá ten Colonix prosím ťa kúpiť alebo objednať?Dakujem a nehnevaj sa!

mária2

Ja sa nemýlim,ani nechcem niekoho mýliť,Colonix totiž účinkuje tak,že pokiaľ sa prevedie očista čreva,zákonite nastane stav zvýšenej životnej energie..,"toť vsjo"..,stačí sa povenovať tomuto problému hlbšie..."východná medicína" veľa napovie...