Pomozte prosim som stale unaveny

jaeny

evelina,štítnu žlazu máš v poriadku,vtedy býva človek unavený,hlavne pri zvýšenej fukcii štítnej žlazy

evalina

Ja by som tiez rada vedela ako znova nabrat energiu do zivota. Ja som uz v takom stave teraz,ze som furt chora. Neviete niekto o nejakych cviceniach alebo meditaciach?Lebo meditacia je v pohode,ale clovek to musi vediet a kym sa naucim spravne meditovat, tak bude zo mna troska...

mária2

Ja som si kúpila Colonix a musím povedať,že sa cítim oveľa lepšie.Vládzem robiť aj také aktivity,ktorým som sa vyhýbyla,lebo mi bolo zle a cítila som sa veľmi slabá.

elle

lol, zalezi od vaznosti ochorenia. Bud ti "len" nasadia jod alebo v horsom ti vyoperuju št. zlazu a nasadia dozivotnu hormonalnu liecbu.

jaeny

kúp si magnézium,calcium a zinok vela pi minerálky a ten test na štítnu žlazu by si si mal dať tiež spraviť

kathy

ja ti presne poviem, co ti je. chod na hematologiu, nech ti krv zoberu a aj ti rovno poviem, co ti zistia. totalne zly krvny obraz. ja som tiez byvala strasne unavena,hned ma vsetko podrazdilo, stale som bola ospala. potom som bola na krv a doktorka mi povedala,ze je sokovana z mojej krvi. z desiatich meranych hodnot som mala 7 v hlbokom minuse. takže ti radim,skor než pojdes na akekolvek vysetrenie,daj si urobit krvny obraz. potom sa ohlas,ako si dopadol.

jaeny

bol si niekedy na vyšetrení štítnej žlazy?,daj si ho preventívne spraviť,mala som dlhé roky stejné príznaky