Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Brand new start na strednej

Príspevok v téme: Brand new start na strednej
CrushCrush

Hey Guys ! :)
Takže, budúci rok sa chystám na gymnázium a chcela by som tam prísť ako ''kočka'' ( dosť povrchné viem ) :D Proste, chcela by som vyzerať so- so k svetu :D No, momentálne to nieje žiadna sláva :/ Preto by som od vás potrebovala zopár rád . Mám tmavohnedé vlasy po pás, vpredu zostrihané do postupna, tmavohnedé oči a svetlú pokožku ( aj keď v lete sa zvyknem opáliť ) . Mám okolo 173 cm , akurát tá váha ma štve.. niečo akolo 73 kg :/ ( 15 kg som naprala po drasticekj diete ) ...čiže viem, že tudy cesta nevede :D :/ A ešte by som sa hrozne chcela zbaviť dierky po piercingu v pupku . Možno nejakým laserom alebo tak.. Každopádne, ak by ste pre mňa mali nejakú radu, čo na sebe zvýrazniť , ako zakryť nedostatky, čo na seba a tak, budem hrozne rada :)

winki

a ked uz tu dierku más tak si daj malinky nenapadny pearcing nejaku gulicku...vzdy lepsie ako nič...aj tak na škole brucho ukazovať nebudeš - dúfam z toho decká už vyrástli :D

winki

Vlasy jednoznacne neostrihať, ale daj si ich do postupna nehaj si dľžku. Nenehávaj si ich zatrihnuté do rovna brrr....nech majú sviežosť a smrnč....možno aj melír na presvetlenie by som skúsila.

Astor

preboha to co jej to tu radite?? v ziadnom pripade sa nestrihaj, ja som to spravila a teraz placem kazdy den :( len si podstrihni tie konce aby vyzerali zdravsie a najlepsie nejakej znamej ak sa ti da lebo cudzia kadernicka to vzdy po***e, no mne sa este hadam nikdy nestalo ze by som z kadernictva vychadzala spokojna. ak chces zmenu mozes si ich aj prefarbit, mne osobne sa velmi paci dlhe a cierne, ale neodporucam normalnu farbu ale ten farbiaci sampon. co sa tyka tych kil, kupila by som si pernamentku do fitka, ked ju kupis, tie "vyhodebe" peniaze ta donutia tam chodit a ak budes chodit pravidelne hned zbadas zmeny :) a ak sa chces nejako extra upravit tak odporucam ceknut tutorialy na YOUTUBE, aj ked nevies po anglicky nevadi lebo predsa uvidis co ako robia :)je tam vela super rad len treba pohladat,tak vela stastia :)

CrushCrush

Ďakujem všetkým za rady :)
sssa- mala som také obdobie, že sa mi to páčilo :D aj v nose som mala , ale tam mi dierka nezostala.
bingham- ďakujem :) hej ja som dosť citlivá na tie vlasy, takže maximálne končeky 2 cm pôjdu preč :D
btw, myslíte e zumba je dobrá na chudnutie?

xy:)

uces si daj nejaky moderny, aj vlasy kusok nad pas su moderne. ty musis vediet, v com vyzeras najlepsie, prip. nejaka ofinka by mozno bodla. pridaj trochu sportu, vyvazenu stravu. hlavne ten pohyb a menej sladkosti.

bingham

CrushCrush !!... hlavne si nechaj tie vlasy...to ti zle poradili...na zene su take vlasy velmi pekne...to ti povie skoro kazdy chalan...inak myslim ze musis byt zlata...hnede vlasy...tmave oci...super kombinacia :)

sssa

ak chceš zhodiť, tak sa začni hýbať, uprav stravu - nie diéty!
a skús kratší účes
a to si mala už tak skoro pierc? .. možno sa ti dierka zrastie..

jankaaaaaaaaa

vlasy po pas? ja si nemyslim ze je to pekne. ako poznam vacsinu zien s takymi dlhymi vlasmi, tak ich nosia vkuse vo vrkoci, kedze im vadia.. ale naco potom maju take dlhe vlasy? radsej si daj nejaky pekny uces co sa ti hodi.. ale vzdy je prvorade, aby boli vlasy zdrave

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.