Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hanblivost - prekliatie

Príspevok v téme: Hanblivost - prekliatie
Mike3284

Vie mi niekdo poradit ako bojovat proti hanblivosti ? Mam 22 rokov zatial som mal par vztahov vsetky hlavne vdaka pricineniu dievcat. Som strasne hanblivy a to je asi najvacsi problem. Vzdy ked sa mi paci dievca proste hanbim sa prist za nou a daco nadhodit ... je to hrozne.. uz nechcem byt sam.. chcem dievca ktore mozem milovat a ktore tu bude pre mna.. poradte prosiiim

Zufalec96

★PLS PREČÍTAJ SI TO CELÉ PLS★
-------
-------
-------
Ano možno to nejaké baby majú rady ale ja som EXTREM ja sa hanbím na babu vôbec pozrieť nie to sa jej ešte prihovoriť a naviše v triede bude venček (škola tanca) a takto si babu nenájdem a celá rodina mi vraví že som pekný že budú po mne a baby po mne púšťať a že sahrozne teší a ja čo ja zomriem keď to už bude a už iba polroka to sa nedá! Prosím pomoc

A ešte keď oslovím babu tak ona mi aj tak nevie odpovedať alebo nechce nwm proste nemôžem nadviazať žiadny rozhovor z babou je to hrozné trhá na to z vnútra a ten pohľad na kamošou je zabíjajúci ako sa z babami zabávajú a ja sa môžem len pozerať prosím pomoc.

Jako podarilo sa mi už rozprávať sa z babami hej ale nič moc a ešte k tomu som deviatak a mám iba 160 CM a vraví sa že baby chcú iba vyšších chlapou a ešte aj som z chudobné veľmi chudobnej rodiny ja asi spáchaný samovraždu ak sa to nezlepší lebo to čo ja vo vnútri zažívam tie bolesti to sa už tak nedá žiť nie roztrhá na to na kusi a skončím v krčme ako úbožiak (ak nespáchal tu samovraždu ) ale mám aj plusi- som vinymočný a som iný ako ostatný mislim si že som romantyk ale žiadna má nemá o mňa záujem ani trochu prosm pomoooooooooooc.

❤ Ďakujem

Valium

Podla mna je blbost, že by chalani mali baliť baby. Podla mne je to velmi pekne ak baba bali chalana. Aspom vidiet, že sa jej chalan naozaj pači, že ma proste zaujem.

3nttt

mam pocit ze co sa tyka toho dobyvania tak sa to trosku otaca. podla mna je zlate ked je chalan hanblivy :) okrem toho si myslim ze sa to naucit neda. a ak sa budes na to hrat tak budes skor odpudzujuci. to musis mat v krvi. nestresuj sa tym. by si bol prekvapeny kolkatim babam sa to paci :)

Mike3284

Ano ale ty si dievca.. ty nemusis dobyvat druhe pohlavie.. vacsinou by to malo byt opacne. Ty mozes byt hanbliva a najst si pekny vztah ale co ja ?

natusa42

ja som tiež hanblivá,a s tým nič nespravíš ..:(:( treba sa s tým naučiť žiť :(:( bud rád,že si mal aspon nejaké vzťahy

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.