Spolužiak je ešte stále panic, pomôže mu sexuológ?

Príspevok v téme: Spolužiak je ešte stále panic, pomôže mu sexuológ?
Zuzka1818

Dobrý deň. Chodím na SŠ, a jeden môj spolužiak(18) je ešte stále panic. Nieje to žiadny tragéd, je pekný a aj inteligentný, a o dievčatá nemá núdzu. Práve preto nechápem prečo ešte nemal sex. Chodil s mojou kamarátkou, ale k ničomu neprišlo, hovorila mi že nechcel pristúpiť ani na orálný sex... Asi mu niekto musel v detstve nejak veľmi ublížiť, keď má teraz taký blok. Myslíte si že by som ho mala donútiť ísť k sexuológovi? On asi nebude chcieť, ale ako ho presvedčiť že sexuológ mu pomôže a vylieči mu ten jeho sexuální blok? Nemáte niekto kontakt, poprípade skúsenosti s dobrým sexuológom z Bratislavy? ďakujem

soffa

mozno je gay.a myslis si ze ked mu navrhnes sexuologa tak mu nebude trapne.prestan sa starat do jeho veci!!!je to len a len jeho vec.neries!!!ani tebe by sa nepacilo keby ta kamos riesil ci uz tu na internete alebo medzi spoluziakmi...

muc

zuzka, preco si myslis, ze touto vecou sa ty mas zaoberat? je spoluziak svojpravny? azda ano, ked je studentom SS! co keby si to nechala na neho a do veci, do ktorych ta nic, neriesila? hm?

beskyd

to je este nic, ale co ked v tomto veku este ani nehulil a nefetoval?:) ..lebo to uz by bolo rovno na psychiatra, pripadne treba zvazit aj hospitalizaciu.

alenka_maxova

mila zakladatelka temy. Asi som prilis naivna, ale myslela som si, ze dnesna mladez ma aspon cosi v tej hlave. No pochybujem uz o tom. Chalanovi treba sexuologa, lebo je panic v 18 rokoch? Preboha, mladez...To chcete prist o poctivost v 14? 15? Lebo v 18 je to divne? Zamyslite sa nad sebou. Vy nepotrebujete sexuologa, ale psychologa, skolskeho poradcu, zodpovednejsich rodicov, hoc koho, kto vam povie, ze byt panicom v 18 je uplne normalne a v mojich ociach aj nadherne!

poussine

Prepáč autorka, ale robíš si prdel? K sexuológovi, lebo v 18 je ešte panic? :D Ja teda vôbec nepatrím k nejakým puritánom, ale myslím si, že toto nie je žiadna tragédia, mať hoci 20 a nemať to ešte za sebou. Vôbec to nemusí poukazovať na to, že by mu niekto v detstve ublížil. A ako dlho chodil s tou tvojou kamoškou? Keď nechcel ani orálny sex, mala sa ho predsa ona spýtať, prečo to nechce, či je za tým nejaké presvedčenie (sex až po svadbe) alebo čosi iné.

bonka876

No a čo že je panic? Však ma ešte len 18, zato nemusí pretrtkať všetko čo stretne. Nechápem čo je na tom nenormálne. Aspoň neni kurevník, česť tomu chalanovi.

maruska123

zuzka pride mi to, ze tato tema je vlastne o tebe, ale aby ti to nebolo trapne, tak o tom pises ako o svojom kamaratovi