Problem s oblecenim...mam velkost XS

Príspevok v téme: Problem s oblecenim...mam velkost XS
zebra108

ahojte mam problem si nieco kupit na seba napr.vcera som sa vybrala si kupit mikinu a vsetko mali len velkost 36 a ja mam 34 a mam rada aj veci obtiahnute na sebe a ked uz mali niekde xs tak bol volny strih a vyselo to na mne.rifle mam 26 ale tiez musia mat uzsi strih najlepsia by mi bola 25 ale taku u nas ani nevidno.je tu niekto s takym problemom ako ja.a nemyslim si ze som prilis chuda mam 160 cm a do 50 kil.

natalka890

liliana223 ani nemam problems tym ze by mi boli veci kratke. vacsinou celorocne nosim kratke tricka a ked je zima dam si na to sveter. S nohavicaami taky problem nemam vobec. Nakupujem v mangu, intimissimi, objednavam si vo victoria´s secret atd.. to su vsetko super veci dobre site- moj osobny nazor :)

LETICIA

no s tym problem mam aj ja, v teranove maju rifle velkosti xxs.
ja mam 164cm a 43kg, cize rifle kupujem na 12-13 rokov. snazim sa teraz pribrat, tak dufam, ze sa podari.

jankaaaaaaaaa

no ja som si tak kupila minule jedny rifle.. odskusala som a sedeli super, tak som ich zobrala. a ked som prisla domov, vsimla som si ze na zipse je vylomeny jeden "zub" asi nejaka plnostihla sa snazila napratat do tych S rifli a neslo jej to tak az pukol zips... musela osm si dat vymenit cely zips kvoli tomu.. ah zeny zeny

Maoam

jankaaaaaaaa, to nie je iba zdanie, to je naozaj tak, ked sa potom clovek chce napratat do skutocneho S :-DDD je to zabavne :-DD

jankaaaaaaaaa

mne sa ti ecislovania aj tak zdaju posunute. vobec sa mi neiktore veci nezdaju XS skor S, a Ska ako Mko, L ako XL... atd. niekedy mam pocit ze tie veci naschval cisluju mensim cislom, aby si zeny mysleli, ze su stihlejsie ako v skutocnosti vlastne su :DD

zebra108

no som dospela tak uz nevyrastiem a pribrat nechcem som so sebou spokojna ale som rada za vase prispevky asponviem ze nie som sama xs lebo v obchodoch si tak pripadam

kleopatra4589

Altero ma vsetky topanky uz o 35 :) Co sa oblecenia tyka, dost to tazko.. Terranova ma malicke XS.. ja si zvycajen kupujem veci v zahranici.. Jane Norman alebo Bebe maju malinke, obtiahnute veciciky, co mi sedia ko uliate :)

liliana223

Ani sa ti necudujem, tie XS a S su vyrabane pre zeny vzrastu tak max. 165 cm, co som si vsimla. No ja mam stale taky problem, ze mne aj Lka su kratke rukavy, aj XLka :D Iba obcas sa mi pritrafi spravna dlzka rukavu. Ale na sirku uz som do nich vacsinou OK :D

jankaaaaaaaaa

liliana poznam. ale mne rukavy ani niesu dlhe, skor celkovo, svetre mikiny tricka.. su mi proste kratke , ta velkst S.. trci mi z toho pupk :D Lka su mi dobre na dlzku ale obrovske :D

liliana223

Ja som si kupovala Lko hlavne kvoli dlzke, aj ked som mala pri 176 cm 55 kg. Teraz som uz pribrala, tak je to lepsie :)) Ale tie veci su hrozne kratke vacsinou. Najvacsi problem mam s rukavmi, mam ich pomaly ako tristvrtove. S nohavicami je to jednoduchsie, lebo si kupujem take, kde sa cisluje osobitne sirka a osobitne dlzka. Napriklad 29/34.. ked mam tu dlzku 34 palcov, tak mi je to dobre, inak nie. Ale ja mam celkovo nejake dlhe koncatiny, som asi extrem :)