je to nieco vazne??

[zruseny8]

23 rokov, asi od 13-tich, a nic ziadne priznaky,pravidelne a vsetko bez problemov. minuly mesiac pred menstruaciou sice som mala na lavom prsniku zdurenie mliecnej zlazy, alebo ako to napisat, take zacervenanie v spodnej casti a zmizlo to samo..(na to je dobry prave ten roztok mastodynon, jedna sa o homeopaticke kvapky a predpisuju ich aj gynekologovia na podobny problem) a teraz zase toto.. vies ono mi prakticky ani nic nie je, len ako som spominala ked si lahnme na to brucho a trosku pritlacim na lavu stranu tak citim mensiu bolest..

maruska123

mna pred ms vzdy bolieva len pravy prsnik a aj to len na jednom konkretnom mieste

nesleduj sa tolko, uz si sa to pytala v tolkych temach...nebud hypochondricka

Magy

kolko mas rokov, ako dlho mas uz menzes, pravidelnost, problemy, nejake dalsie netypicke pocity, zmeny, priznaky...?

[zruseny8]

vobec to nie je bolestive, len to proste niekedy citim. lenze mna viac znepokojuje ze uz mam piaty den menzes a este stale to niekedy pocitujem..

Magy

tlak v oblasti hrude pred periodou, prip. ine sprievodne nezvykle posity, je pomerne bezny jav, pokial to nie je vylozene velmi bolestive, zavazne, alebo obmedzujuce pri dychani, niet dovod sa znepokojovat. a uz vobec to nie je dovod na to, aby si do tela tlacila nepotrebnu chemiu (rozumej lieky).