Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zapcha,zapcha,gutalax,hnacka,zapcha,zapcha....

boeing747

akurat som bol v lekarni kupit si psyllium ktore mi poradila este nedavno jedna doktorka,skor znama. vyzera to ako struhanka a chuti to ako sliz :-!, no snad to zaberie. co sa tyka mojho pohybu,sedave zamestananie,vyvazanie v aute,ale chlieb a ani pecivo nejem casto,nejak nie som chlebovy typ,skor zboznujem ryzu,zeleninove a ovocne salaty a dzusy 100 %, a maso jem striedmo,to znamena nedela = rezen

lienum

zapcha = malo vody, vela jedla, ktore vysusuje a vodu odobera (vsetko pecene, napr pecivo, ale aj maso a pod), malo VLAKNINY (velmi dobra je vsak zelenina a hlavne CELOZRNNE OBILNINY, naco sa cpat psylliom, ked mas vlakninu a zdravu potravinu 2v1?)
Malo pochybu je tiez velka pricina, crevo sa nehybe, stagnuje. Rano nalacno vypi pohar teplej vody s citronom = uvolni to stah v crevach.

tpch

Pijes dostatocne? Kup si psyllium, rozmiesaj lyzicku v pohari vody a dalsim poharom zapi. Ak nepomoze, kup si sirup s obsahom lactulozy v lekarni (Duphalac napriklad) a pravidelne ho uzivaj, je to urcite neskodnejsia moznost ako navykovy Guttalax. A pozor na laxativne caje! Nepi to, su navykove, vyvolavaju krce.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zapcha,zapcha,gutalax,hnacka,zapcha,zapcha.... - Fórum - ZDRAVIE.sk