Ako sa dostať do anorexie a bulimie?

Príspevok v téme: Ako sa dostať do anorexie a bulimie?
PaulínaTučná

Hlavu mám v poriadku, len chcem veľmi schudnúť,priateľ mi povedal, že sa mu nepáčim, a že ešte ak priberiem tak sa somnou rozíde, nechcem o neho prísť, lebo hoľúbim a priznávam, že odkedy sme spolu(4 roky)som pribrala mnoho mnoho kíl. Skúšala som tabletky, delenú stravu, diety, a nič. Prosím poradte mi ako nepočúvať hlavu a začať brutálne chudnúť, a nepočúvať žalúdok a nejesť...

ladida

maoam a k comu jej gratulujes?ze si uspesne dosiera metabolizmus?ono to funguje kym je baba mlada...nejest od obeda do dalsieho rana moze byt aj 12-15 hod! krasne sa spomaluje metabolizmus takze ak dojde obdobie hladu,pilli zrejme prezije nas vsetkych...jezis,este sa v tomto podporujte.

pillli

Ja viem že to nie je najzdravší spôsob chudnutia, ale tak keď chce nejaký recept na chudnutie tak tu ho má. Mám 170 cm, 57 kg, najviac som vážila 62.

jajka001_

hej so mnou je horor nakupovat :) nenavidim nakupy
a ked takto nakupujete, neostane vam vela veci ktore vam nesadnu?

pillli

Ja úspešne chudnem keď vynechávam večere. Dám si raňajky, nejakú desiatu, obed a potom už nič, resp. možno trošku zeleniny pripravenej na pare, to zjem max. o 17.00 hod a potom už nič nejem. Už po týždni cítim že som dosť schudla a vidím to aj tak, že mi je väčšie oblečenie. A keď sa kontrolujem, udržím si to aj rok. Moje telo si po pár dňoch privykne a už večer ani nie som hladná.

Maoam

jajka, tak s tebou by som nikdy nesla na nakupy, lebo by ma pri tebe porazilo :-DDD

ja nakupujem tak, ze spontanne vojdem do obchodu, kam sa mi prave chce vojst :-D, porozhliadnem sa, ukazem prstom to-to-to, schmatnem spravnu velkost, idem ku kase, zaplatim a vzdy to sedi a za 10 min masirujem prec sadnut si este na kavu :-DDD