Ako sa dostať do anorexie a bulimie?

Príspevok v téme: Ako sa dostať do anorexie a bulimie?
PaulínaTučná

Hlavu mám v poriadku, len chcem veľmi schudnúť,priateľ mi povedal, že sa mu nepáčim, a že ešte ak priberiem tak sa somnou rozíde, nechcem o neho prísť, lebo hoľúbim a priznávam, že odkedy sme spolu(4 roky)som pribrala mnoho mnoho kíl. Skúšala som tabletky, delenú stravu, diety, a nič. Prosím poradte mi ako nepočúvať hlavu a začať brutálne chudnúť, a nepočúvať žalúdok a nejesť...

jajka001_

napriklad henta blondska v telke, ma biele gate a ruzovu kozenkovu bundu. ona v tom vyzera super, ale ja by som si to v zivote na seba nedala.

jajka001_

ludia sa urcite nechcu bavit s tebou nie preto , ze si tucna.
a kupit si na seba nieco neviem ani ja :) a poznam kopec tucnych ktore sa obliekat vedia.

xy:)

a co ine povedat cloveku, ktory rozhlasuje, ze chce dostat psychicku chorobu? preboha, hadam uz kazdy dement vie, ako sa chudne, je to omielane dookola denne v telke, casakoch, na internete a vobec.

jajka001_

tabletky, diety, to je blbost
zacni normalne jest, neprezieraj sa, nechce sa mi furt to iste vypisovat :) ved to mas vsade. bulimia je ciste zufalstvo. urcite ta bude chciet ked budes smrdiet od zvratkov. a anorexia? urcite je lahsie znizit prijem ako prestat uplne jest.

Maoam

Paulina, pozri, s tvojim pristupom asi nema velky vyznam ti nieco radit. Ty chces navod ako co najrychlejsie grcanim alebo nejedenim schudnes. Ale ty si zruinujes zdravie a psychiku a nic z toho.
Nemas cukrovku alebo znizenu cinnost stitnej zlazy?
Beries hormonalnu antikoncepciu? Fajcis? Pijes colu, malinovky, jes fast food? Sladkosti, pizzu, privela sacharidov aj poobede a vecer? Akemu sportu sa venujes?

Tak mas 20kg nadvahy, to je vela, ano, nikto ti tu klamat nebude. Vzdy sa s tym da nieco robit. Vsetko je v hlave a v tvojej voli chciet nieco pre seba urobit a zacat so sebou daco robit.

Nikto iny to za teba neurobi.

PaulínaTučná

Radšej budem chuda a sprosta, ako tučna sprosta a ponižovana okolím, som tučna, ludia sa somnou baviť nechcu, nic na seba pekne neviem kupiť, myslis že je to prijemne

PaulínaTučná

Vysoká som 170cm, váha okolo 85kg, čiže veľa, zdravo som už žila, cvičím, a nič z toho...vek? mám už dosť rokov...