Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ryšavka

michael

ryš je pekná ale musíš sa trafiť , a mužom sa páči. Nesmieš svietiť ale ani moc tmava nie je dobrá.Ryšavá myslím , hovorí o zodpovednosti ale to platí len o tých prefarbených.

luciiiiiiiii

ja som taktiez prava rysavka i ked sa mi uz odtien straca do hneda .Myslim si ze rysave vlasy su celkom pekne i ked sa stretnem s roznymi nazormi vacsinou su pozitivne .Malokto sa najde komu by sa nepacili vlastne som skusala aj sampon blond ci uz aj fialovy ale kazdy vravi ze s mojou farbou som to len predsa ja .

jankaaaaaaaaa

ja nehovorim, ze je to pravda :D len pisem, ze tie co poznam ja su take. urcite to nemusi byt pravidlo..
ja mam svoje vlasy spinavo blond s odleskami do rysava, farbim sa na rysavo a tiez si ludia myslia ze som prirodzene rysava. jedine kedy vidno ze to tak nieje, je ked mi zacnu odrastat vlasy :D
a tiez niesom tucna :D

frederika300

Inak, mam spoluziacku a jednu kamaratku obe su rysavky ale uplne rozdielnej telesnej stavby. Podla mna ties na tom nezalezi.

L_

frederika 3OO:

Hej, to máš super teda ak si na nerozoznanie od tých originál :). Ryšavá je krásna farba.

A tiež nerozumie prečo jankaaaaaaaaa tvrdí také niečo. Lebo ako som už spomínala tak som prirodzená ryšavka a vôbec nie som pri sebe ako vraví. A určite nebudem sama!

frederika300

Ja som napriklad prirodzena blond a dala som si na vlasy rysavu hennu ta mi chytila dokonale. Inak na tvary som trochu pehata takze to by k rysavke aj sedelo, oci mam take ze ani sama neviem nieco medzi modrou a zelenou. Mozno len ta vaha mi uchadza kedze vazim 50 kg. Inak co sa tyka toho ze sa da lahko rozoznat ci je rysavka prirodzena alebo nie, nie je to vobec lahke ty co ma nepoznali ako blondynu boli prekvapeny ked som im povedala ze rysava nie je moja povodna farba jeden chlapik sa ma to dokonca pre istotu spital aj tri krat :)

Milky

Neviem doporucit, neskusal som :o)
Ale velmi sa mi rysava farba paci, videl som jednu dokonca so zelenymi ocami a skoro som zabudol dychat..
Ale ked je niekto prefarbeny, nesedi to. Nejako to clovek vyciti, ze to nie je ono..

L_

Teraz troška od veci, ale kade-tade sa veľa píše o tom, že ľudia "odsudzujú" farbebé ryšavovlasé ženy. Vravia, že jedine prirodzená. Mňa osobne to trochu zaráža aj keď farbená nie som. Ale predsa je to to isté ako farbené blondíny- napriek tomu na ich adresu nie je toľko narážok na to, že sa farbia. Pritom prefarbených blondín je viac ako dosť a stretnete ich na každom rohu.

Magy

typologia rysavky a ta fraza s laskou suvisi ciastocne s tym, ze rysavky su casto temperamentne, resp. horuca hlava. zit s takou osobou je trosku problem a fakt ju musis milovat a tolerovat kopec veci. su jednoducho podstatne zlozitejsie povahy. statisticky. Maomam to vystihol - netreba sa hrat na nieco, co nie si. potom to skor vyznie trapne.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ryšavka - Fórum - ZDRAVIE.sk