z ryšavej henny na pôvodnú blond

Príspevok v téme: z ryšavej henny na pôvodnú blond
frederika300

Ahojte, potrebujem súrne radu. Som vďačná za každú. Moje pôvodné vlasy sú blond a chcela by som sa k nim vrátiť. Rok a pól používam ryšavú hennu chytila mi perfektne. Ale už mi chýba moja pôvodná farba. Myslíte že by mi vedela kaderníčka nafarbiť vlasy tak aby mi nechytili zelený odtieň alebo nevypadali? Chcem ich dostať na pôvodnú farbu hocijakým spôsobom okrem nechať odrásť a ostrihať úplne na krátko.

sachovanka

Moze ti ich skusit postupne presvetlit melirom, bude to trvat dlhsie ale nie je to take zatazujuce a samozrejme treba pockat minimalne 3 mesiace od posledneho farbenia

frederika300

Použila som hennu z dm medenú farbu len keď ju používaš príliš dlho vlasy ti stmavnú. Inak ešte ma napadlo keď tie prírodné farby tak dobre držia myslíte že by som na ne nepomohla tá istá zbraň? Blond henna? Hennovala som pred vyše mesiacom.

jankaaaaaaaaa

ja myslim, ze na hennu nechytia ziadne chemicke farby, kedze vlas sa hennou obaluje a chemicka farba tak neprenikne do vlasu. ale nemam s tym ziadne skusenosti, mozno sa to da. skus pohladat info na www.dlouhevlasy.cz

Zulah

ahoj, urcite ti bude kadernicka vediet pomoct, ale len nejakym chemickym odfarbenim alebo ako to nazvat a to pre vlasy nie je nic dobre, hlavne ked si si hennovala...zrejme mas teda pekne a celkom zdrave vlasy a je to skoda opat zafarbit chemiickou.

zeleny odtien ti podla mna velmi nehrozi, skor ide o to, ze kedze si si hennovala rok aj pol, tak je mala pravdepodobnost, ze ti nejaka ina farba chyti.nemam s tym skusenost osobnu...ale citala som kopu prispevkov a viem, ze na hennu tazko chyta chemia.

kedy si si naposledy hennovala?

a este ja by som chcela radu...aku hennu si pouzivala? ja si farbim tiez na "rysavo" ale posledne mam skorej cerveno-hnedu farbu..a chcela by som docielit skor rysavu :) diki