Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Z blond na červenú.

jankaaaaaaaaa

danila: mala som blond vlasy, zmenila som farbu potom na cervenu ... mala som kedysi aj stredne az tmavohnede. moja prirodzena farba je svetlo plava-tmava blond. takze do farieb sa vyznam az az a navyse som robila vlasovu poradkynu pre jednu velmi znamu firmu, ktore vyraba prevazne aj vlasovu kozmetiku

danielaaa

jankaaaaa ty mas ake vlastne vlasy, ty do kazdej temy vies prispiet, tusim ze si uz aj blond bola :))

a teraz moja rada- kadernicka, inak spokojna nebudes :) drogerkove farby su o nicom

jankaaaaaaaaa

u nas v drogerkach su dost o nicom odtiene cervenej. vacsina je tmava- bordovocervena.
navyse na odfarbene vlasy cervena a vlastne kazda farba chyta velmi velmi zle, nerovnomerne a neskutocne rychlo sa to vymyva. sama som si tym presla. pekne cerven vlasy sa mi podarilo mat az po 4 farbeniach , mozno aj viac. aj tak sa mi stale farba velmi rychlo vymyvala, zo zaciatku bola ruzovo-bordova, nerovnomerna. potom, ked uz mi farba pekne zacala chytat, to bolo fajn, lenze cim viac, som vlasy farbila na cerveno, tym boli vlasy tmavsie a tmavsie. proste uz kazda jedna farba chytila na tmavo bordovo a to uz asi po pol roku farbenia na cerveno.. takze ja vobec neodporucam.. a to ani nehovorim, ze tej cervenej sa potom ani neda zbavit :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Z blond na červenú. - Fórum - ZDRAVIE.sk