Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skoncim s prejedanim !

Príspevok v téme: Skoncim s prejedanim !
nikki999

Ahojte. volam sa niki. mam 20 rokov, 175 cm, 56 kg - pred Vianocami, odvtedy som sa nevazila ani nechcem ! Mam problem s prejedanim, ale nevraciam, ani som nikdy neskusala ! ani nechcem ! vela sa zaoberam so svojou postavou, nikdy som nebola spokojna, hlavne boky a brucho ! inac som plocha.. mam maly zadok, stihle nohy, mini prsia... ale strasne nesumernu postavu ! nikdy si neviem zobrat rifle a tricko napr. lebo furt mi trcia speky... ! no to je jedno, ale co som chcela, ze sa dost prejedam.. mala som s tym problemy asi pred 3 rokmi, este na strednej, vtedy som sa prezrala na 63 kg !! potom som nastupila do prace ako casnicka a nechcene som schudla na chorych 52 kg ! odvtedy som chvala bohu nasla normalnu pracu a mala som roky 55 kg...prestala som sa prejedat, nemala som vycitky ked som napr. v lete zjedla klobasky na grilovacke a tak... ale teraz sa to zacalo zase ! asi to robim z nudy ! ked nemam co robit ! napr. cez vianoce to bolo brutal ! pretoze aj strasne rada peciem a varim, tak je to o to tazsie.. kazdy vikend peciem kolaciky a pravdaze im neviem odolat ! neviem co by ma mohlo motivovat, ked ani to nie, ze som investovala do beziaceho pasu, orbitreku a dalsich "hovadin" viac ako 1000 eur ! aj L-carnitin som si kupila .. a aj tak vsetko porusujem... teraz napr. kazdu sobotu to na mna pride . potom dalsie dni sa uz stravujem normalne, ale aj tak !
uz fakt s tym chcem prestat ! len potrebujem niekoho kto ma pochopi a bude ma podporovat ! s kym si mozem popisat a tak ! fakt citim na obleceni ze to brucho rastie a rastie !
vazne rada sportujem, ten bezecky pas bola moja najlepsia investicia, len teraz kvoli natiahnutiu svalov som na nom nemohla cvicit asi mesiac ! teraz zacinam zas, ale akoby od zaciatku...
ja sa v jedle nechcem obmedzovat, nejem vyprazane, kupujem si same zdrave veci, losos, kura, ovsaky, jogurty, cmar, oriesky, susene ovocie, cerstve ovocie, zelenina, tofu, cottage, tuniak, proste vsetko.. miniem na to strasne vela penazi a potom to cele posieriem sladkostami !!!!! cely tyzden podstivo cvicim a nemam tolko sily v sebe ze si poviem stop pred sladkostami ! prosim kto ma podobny problem, nech sa vyjadri.. vdaka

nikki999

veverka. : uplne ta chapem ! ja tiez nedrzim ziadne diety, nie je to z toho, ze mi nieco chyba, aj mavam sladke ranajky...a aj tak na mna pride ! hlavne cez vikendy ! sobota je pre mna zabijak ! asi budem musiet vypadnut z domu na cely den kazdu sobotu alebo uz fakt neviem !

nikki999

ahojte.. tak to ma tesi, ze aspon niekto sa pridal :) ja sa fakt snazim, napr. aj dnes som si dala na ranajky knackebroty dva s avokadom a feta syrom, desiata domaca vyziva,mandarinka, obed plnene zemiaky s tuniakom, olovrant acidko so skoricou, potom hodina eliptical, potom vecera tofu... a do riti potom som musela upiect take kysnute cudo s tvarohovou,makovou,lekvarovou,orechovou plnkou no a NASTASTIE som zas nevedela odolat,ale len som olizovala tu plnku ! ale aj tak ! mohla som odolat !! !!!! a zas mam vycitky... ja sa fakt nechapem !

Amanda A

dnes som jedla len ovocie a zeleninu :) takže taký začiatočný den :) dúfam a budem sa snažiť zajtra pekne pokračovať :) ako vy ?

veverka.

ahoj nikki, mam ten isty problem a netusim z coho prameni. nevraciam ani niec podobne, dokonca ani nedietujem, aj ked po sviatkoch by som rada dal nejake 3 kilka dole, ale ked na mna dojde prejedacia chvilka, tak sa neviem zdrzat. a pritom naozaj neviem, z coho to moze pramenit a nestava sa to nejak casto, tak raz do tyzdna, ale je mi druhy den zle a este sa aj citim zle... a chcem s ty, seknut, viem, ze treba len pevnu volu, zatat sa a povedat si stop, tak to skusme :)

nikki999

Amanda A : chapem ta, fakt :( ja ked zacnem jest, neviem prestat ! u mna neexistuje kusok cokolady, jeden cukrik, jeden zakusok ! obdivujem ludi, co sa vedia uspokojit iba s kuskom....
ja tiez mam pevnu volu, ked chcem ! fakt mam vydrz pri cviceni, bavi ma to, ale ked sa to raz spusti ! :(
ja si uvedomujem ze je to akasi forma ppp... ! a jedlom riesim aj stres a hadky ! dokazem vyjest pol flase medu, skoro cely balik cerealii, pol litra acidka, 20 cukrikov, pizzu ! aaa...

Milky

Budto si uvedomis, ze mas PPP a psycholog sa ti bude snazit pomoct, alebo si vsugeruj ze vsetko je vporiadku.. Nik ta nenuti. Ale zachvatove prezieranie sa JE PPP.

Amanda A

Ja si ale nemyslím, že kvôli tomu by som mala ísť hned k psychológovi, proste ja sa viem dať dokopy len potrebujem podporu, a poradiť...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skoncim s prejedanim ! - Fórum - ZDRAVIE.sk