tetovanie obočia

danielaaa

No ja to nemam robene ciarkovou metodou a vyzera to prirodzene, malokto si vsimne, ze je vytetovane, iba pochvalia, ze mam pekne upravene obocie, ani tenke ho nemam normalne prirodzena hrubka, ako nechapem co to motate s tymholenim obocia, kamoska si dala tetovat, pretoze svoje obocie mala tenke a biele, vytetovala jej ho kozmeticka na uplne pekne a prirodzene

Katka54

kleopatra,

tak to bola kozmetička-zákeráčka. :) Nie, neholí sa predtým obočie, tetuje sa do tvojho obočia.
A inak, aj napriek tomu, že nemusím, tak si vždy prejdem tými tieňmi na obočie to moje obočie. Zjednotí to tak to tetované obočie s mojimi chĺpkami a vyzerá to elegantne.:)

kleopatra4589

Katka54

Hm,pytam sa preto, lebo spoluziacka na to raz bola.. a obocie jej uplne vyholila, ze sa to vraj musi.. s rizikom, ze ti o tvoje uz potom nemusi dorast.. Mne sa permanentne obocie paci, ak mas pri tom aj svoje.. ale tie tenucke ciarky tiez nemusim..

Katka54

jankaaaa,

vôbec to neopadáva a mne to vydržalo dlhšie ako s ceruzkou. Ale aj to sa v lete "rozlialo". Potom majú takú sadu aj v Pupe, ale tú som ešte neskúšala. Tam je tuším pri tom tieni na obočí aj taký fixatér - ako gél na vlasy. :)

kleopatra,

vôbec nie je potrebné obočie holiť, oni ti to spravia pekne do tvojho obočia.
A určite sa nedajte nahovoriť na ten štýl á la rybí chvost (čiarková metóda). Neukáže to pekne.
A môžeš počítať také 4 roky v priemere, že ti to vydrží..

kleopatra4589

Kolko rokov to vytetovane obocie vydrzi?? Je nutne, pred tetovanim permanentneh obocia vyholit to vase? Dakujem.

jankaaaaaaaaa

daniela: no ja stretavam este dost vela zien s takym hnusnym obocim :D ako neviem ci ho maju vytetovane ci nakreslene ceruzkou, ale kazdopadne je to smiesne :D
katka: vydrzi dlho obocie takto namalovane takymi tienmi? ja ho vzdy dofarbujem ceruzkou a rozmyslala som aj nad tymi praskovymi tienmi, len ci je to trvacne a vydrzi to cely den alebo neopadava to?

Katka54

zuzka200,

nemusíš sa báť, nie je to až tak do očí bijúca zmena. Len máš pekne upravené obočie hneď ráno po prebudení. ;)
Ale predsalen, ak sa chceš uistiť, že to zvládneš (tú zmenu na sebe) :), tak vyskúšaj takú sadu na obočie od essence (kúpiš v DM), je tam tmavohnedá a bledohnedá farba so štetcom a s 3 formami pre obočie. Ja som si maľovala to najtenšie. V podstate taký tvar a hrúbku obočia aj mám..

malickaaaa, Jankaaaaa,

nie je to na stálo. Po 3 rokoch sa začne pigment vytrácať a do 5-tich rokov už z obočka nezostane nič (z toho dokresleného samozrejme :).

danielaaa

Vidis, kazdy kto sa na to dal nelutuje, jankaaaa vytrhat obocie a vytetovat na hole miesto??? to uz je davno za nami, dnes ti takto obocie uz ani nikto nespravi

lala45

neviem či to presne znamena trvale. ale to obočie by malo vymiznuť do 4-5 rokov..a aj moja kozmetička tomu hovori permanentne..