tetovanie obočia

Laurina22

Malickaaa nemam to,ja mam pekny tvar obocia,jemne si ho vzdy rano dokreslim ciernou ceruzkou

Ale napr.kolegynka to ma,robili jej to tu v BA za 120 € ale ma to naozaj pekne

danielaaa

Otrasne??? ja mam dotetovane obocie, vyzera to velmi prirodzene, mam ho len dotetovane, pretoze bolo kratke a musela som ho stale dokreslovat, som velmi spokojna, mam blond vlasya obocie take svetlejsie hnede, presne ako moje prirodzene obocie, kazdy mi ho len chvali, tak tolko moj nazor, dievcata sa este asi nestretli s pekne vytetovanym obocim

malickaaaaa

lebo ja tiez nemam chlpky na takych mensich usekoch a riesim to u kozmeticky farbenim (kedy ako) raz za 3 ci 4 tyzdne niekedy aj dlhsie lebo nie je casu tam stale chodit. a ked tam nejdem tak to riesim ceruzkou alebo tmavym tienom...
Nad tetovanim som este nerozmyslala ale bolo by to podla mna celkom dobre riesenie. Urcite sa musis porozpravat s kozmetickou, poradi ti najlepsie asi :)

zuzka200

no ja mam tmave vlasy a aj obočie a to farebnie mi nepomôže pretože tam neni čo dofarbiť, pretože tam kde potrebujem mi tie chlpky nerastu :( takže obočie ale tetka sova :) a dokreslovanie ceruzkou je o ničom....