Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Znamienko

Príspevok v téme: Znamienko
budulin

Ahojte .... v piatok večer som si poškodil znameinko tiekla mi krv no nie dlho a teraz sa bojim lebo v noci som ho mal na spodu čierne ... neviem či to bola krv alebo pigment toho znamienka a na druhy deň mi to mamina potrela neakou masťou a ta farba zmizla a mal som to na leukoplaste a teraz ma to svrbi a asi tam mam chrastu na vrchu lebo je to tmave a suche ... Teraz si nepametam či som ju mal takisto velku lebo sa mi zda taka vodova keď si po nej prejdem prstom a z jednej strany je trochu nadvihnuta ale teraz už ževraj nie je tak velmi bojim sa čo som si s tym spravil lebo to mam na chrbte .... nedavno som si tiež do nej zaškrabol ale neviem či mi tiekla krv .... čo mam robiť prosim bojim sa

budulin

ku kožnej idem štvrtok objednala ma mamina dnes rano tak dufam že tam nič nemam ..... ale keď sa to nezvečšuje nemeni farbu tak si myslim že by to malo byt ok

budulin

ono jako nie je opuchnute len ma dnes svrbi a asi tam mam tu chrastu ... len si nepametam dovtedy aku malo farbu a či bolo tak nadvihnute ale keď si po ňom prejdem prstom tak nezda sa mi väčšie ......

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Znamienko - Fórum - ZDRAVIE.sk