Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dá sa rýchlo schudnúť? Ako?

Príspevok v téme: Dá sa rýchlo schudnúť? Ako?
Ema:)

Nie som trpezlivý človek, veľa som pribrala, a potrebovala by som rýchlo schudnúť, s udržiavaním váhy nemám žiadny problém, lebo viem ako si ju udržať, len som pribrala po obrovských osobných problémoch, nepijem, nefajčím, nepijem ani kávu... len som jedla čokoládu... stres-liek -čokoláda... a teraz keď som už ok, potrebujem schudnúť, ale rýchlo pretože som netrpezlivá. Viem, že to nieje dobré a zdravé, a že len tak to nejde... ale ak máte niečo, prosím poradte mi...

sloniatenko

ahoj ema no tak ta nepotesim lebo asi sa musis naucit byt trpezliva proste bez toho to nepojde.pribrat sa da docela rychlo i ked i to chvilku trva ale schudnut a natrvalo tak to uz da zabrat.chce to cas cas a cas.bez toho to nepojde.i ja som bola taka mudra a myslela si ze mozem rychlo schudnut nejakou super dietou a ze potom si to uz udrzim..spomeniem mliecnu dietu:ubytok bol krasny nejake 4kila za asi 2-3dni.ale hned ako som do ust vzala nieco ine vaha bola hned spat.urcite to neskusaj pomali dalej zajdes.a je to fakt.diety mi dali len dalsie kila a depresie naviac.chcela som schudnut vtedy asi 6kil a teraz po tolkych dietach a sklamaniach z tych diet uz potrebujem schudnut 16kil!!!takze sa prosimta zamysli lebo rychlo sa chudnut na trvalo neda a nicis si zdravie.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dá sa rýchlo schudnúť? Ako? - Fórum - ZDRAVIE.sk