pomoooooooooooc

Príspevok v téme: pomoooooooooooc
bonprix

Prosim vas, mate niekto skusenosti s tym co vam blizsie popisem??? takze: vo vnutri, nie v posve,ale este hlbsie si prstami nahmatam nejake teliesko, nieco okruhle asi tak 3cm...ziadne bolesti nemam, menzes v norme, pravidelny....utekam k lekarovi ale najskor az o tyzden, lebo som odcestovana....je mi to zahadou a ani vyguglit neviem nic, kedze ziadne bolesti ani nic....akoze trapna otazka do publika: ale mozem si nahmatat embryo??? :DDDD (vopred sa ospravedlnujem ak je to hlupe, ale kto sa nepyta, ten nevie;))
dakujem za kazdu radu, navrh!!!!!

maruska123

my nie sme mudre, ty si hlupa...este ta prva cast otazky dajme tomu, ale to s tym embryom ma uplne zabilo..vacsinu chuj.vinu som este ani nepocula

J111

Ja ti poviem, co si si nahmatala. Vnutro pizze, aj to je uz nieco:D
A ako viete, ze Boh existuje? Ved ho nikto nevidel? Ani Vasu pizzu som nevidel a verim, ze ju mate:D
Nic sa neboj, je to len nieco v tvojej pizzi:D

blondula

nabuduce si to vytiahni,pokukaj,ohmataj,popripade okostuj,lebo uz aj take tu bolo a daj naspak ;-)
"dykmore" ... :DDDDD

bonprix

no pytam sa lebo doteraz to neviem kde bolo :P :D jak to ze az teraz sa to da nahmatat? :DD preto sa pytam... vy mudre...dakujem vam! hovorim: kto sa nepyta ten nevie :D