nohavicky s vypchavkami

tpch

Maoam, ja som zhresila, ja mam trosku vytvarovane obocie, lebo ho mam pomerne siroke... ale aby sa beskyd nenalakal, nemam ho nafarbene ani vytetovane :-D
Keby som si ja dala urobit umele nechty a nalepila si umele riasy, asi by ma rychlo nasmerovali na psychiatriu, alebo mi vysetrili moc na drogy..

Maoam

a nezhromazdujem kabelky, topanky, nechodim do butikov a ani nepijem alkohol ani nefajcim cigarety, ani neberiem drogy :-D

Maoam

ja sa pomaly medzi zenami zacinam citit ako alien, lebo som prirodzena, mam svoje vlasy, nenosim umele nechty, mam svoje prirodzene prsia, neodsaty tuk, svoje obocie, nenapichane usta, nemam botox, nenosim vypchate gatky ani podprdy...

tpch my sme uz asi unikaty?

tpch

beskyd si ako zvycajne vybija frustraciu z toho, ze o neho tie umelotiny nejavia zaujem. Keby ho tie umelotiny nezaujimali, neriesil by ich tak intenzivne v kazdej teme :-D
Ja sama sice nechapem ten dnesny trend vypchavat sa, odsavat sa, osekavat sa, nadrabat sa, pichat do seba a podobne, pusk-upkove gatky tiez nenosim, nemam gelove nechty, ani umelo predlzene vlasy, nalepene umele riasy, vytetovane obocie a tiez si myslim, ze vacsinou to vyzera hlupo a odpudzujuco, ale urcite mam na robote aj ine veci, ako riesit podobne hluposti...

bingham

beskyd...menej pozerstava a stylizacie...nehraj sa na niekoho kto nie si...bud sam sebou...lebo potom posobis umelo :)