nohavicky s vypchavkami

xxxxxxxxxxxx

dotycnu chapem, ja mam tiez plochy zadok a rada by som ho tiez mala vacsi pretoze dole nic a hore mam velke dudy. ja som este o takych vypchavkovych gatkach este nepocula. Ale pravdu povediac asi by som ich ani nenosila skor by som chcela zmensit prsia...pripadam si akoby ma poskladali z dvoch rozdielnych ludi. hore si musim kupovat o dva konf. cisla vacsie veci ako nohavice...

lost

no skor si myslim, ze to mysleli v dobrom .. ale ak potrebujes pocut "ano, to je super, len si daj este aj betonove sikilony, aby bolo tak pevne, ze ich moze chytit kazdy na diskoteke"

proste, aj prirodzenost je pekna a ked ta niekto uvidi raz dva krat do zivota na nejakej spolocenskej akcii, tak by ti malo byt absolutne jedno co si o "nedokonalom" zadku mysli alebo co.. pretoze ak pride domov, aj tak na to zabudne, kedze tam bude xy ludi .. :)

aky by bol svet, ak by bol kazdy silikonovo dokonaly ? podla coho by sme si potom vyberali? :) hodenim kocky? a aj keby, sklamanie z toho ze je dana zena nedokonala, myslm ze znacne moze odradit nasledne partnera z dlhodobeho hladiska, resp. ak maju silikony "lapit" muzov, tak dovidopo teda :D kam sme do dospeli..

to uz kazdy je na predaj ?!

slatina

och joj kolko negativizmu,rozmyslam,cim som si to zasluzila,ved som polozila len otazku /cest vynimkam ktore otazke porozumeli a patricne aj odpovedali/ Ako si vsimam,tak vo vacsine prispevkov neodpovedame na otazku ale kritizujeme.Ako sa hovori "utok je najlepsia obrana"Otvorte oci.

elle

beskyd, lebo chce lepsie vyzerat, cvicenim sa nie vzdy da docielit vypukly zadok. Vezmite si co dokaze taka maskara, riasy zahusti, predlzi, oci zvyrazni, toto nikomu nevadi, lebo ste si uz zvykli.... :)

xdanielax

ked niekto vyskusa tie nohavicky, tak dajte vediet !

ja si dam radsej o par drepov naviac. I ked za tie vstupy do fitka by som ich uz mohla mat niekolko..aj stahovacich.
s tym zadkom sa da aspon trochu nieco spravit.. na rozdiel do prs - skoda ze to nemame jak chalani s tymi prsiami :-))

mandarinka11

aj moj muz sa o seba stara, trha si obocie a pouziva korektor ak treba, krem na plet, ruky, holi sa atd. paci sa mi ked je upraveny. nevadilo by mi ani keby sa maloval, ved preco by sa mali iba zeny? aj ja sa chcem pozerat na pekneho a upraveneho cloveka, zvlast ked ho mam pri sebe tak blizko. a urcite nie je gay. je to proste zmena a je to uplne prirodzene. v stredoveku pouzivali parochne a kila vonaviek, pritom sa neumyvali, mali vsi, ale na tvari mali aj muzi kopu pudru. dnes su ludia cisti, vonavi a aby sa jeden druhemu este viac pacili, tak sa primaluju. co je na tom nenormalne? a preco by to mali robit iba zeny?