Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

hrca v krku

Príspevok v téme: hrca v krku
mato248

dobry den,pred rokom a pol mi nasli polyp v pazeraku a odvtedy sa liecim na reflux, no asi po pol roku som zacal pocitovat hrcu v hrdle a zahlienene hrdlo, zacal som sa bat ze mam dalsi polyp tak so isiel ku doktorke ta ma poslala na krcne a ta mala podozrenie na nejaky laringo reflux ci co uz si to nepametam, zobrala mi vyteri a nasli mi stafilokoka v nose, no nic sa tym nevyriesilo uz rok mam zahliene hrdlo a ten pocit v hrce mavam raz za cas a hlavne po jedle ked sa najem a stale sa mi odgrgava, tak osm isiel na gastro na hadicu no doktor tem ziadny polyp nevidel, a teraz ten pocit hrce mam znova ale uz je to strasne jest mozem ani problemi s prehltanim nemam ale ten pocit je neuveritelny ako keby som tam mal obrovku gulu hnisu je to cosi strasne uz som z toho zufaly neviem co mam robit, nikde mi nic nezistili ale ja tam tu hrcu proste mam !!!!!

maja dusova

Presne aj ja mam pocit ako by som v krku mala hrcu a bola som u krcnej a vraj v poriadku v utorok idem na sono som zvedava co mi povedia

Peter53

Samozrejme, že tam nejaký zápal je. Nič nevzniká samo od seba. Ideálne by bolo vyšetrenie na našom prístroji, nájde aj čo nenájdu lekári a navyše, vieme to aj potom riešiť. Treba si pozrieť web stránku Komhelp a kontaktovať sa.

zorrka

Maťo,
presne toto som mala minulý rok, začalo to tlakom v krku, postupne to prechádzalo v silné tlačenie, prešla som všetkými vyšetreniami, všade na mňa pozerali ako na blázna, krčný tam nič nevidel, vraj som zahlienená a sliznice vyzerajú ako pri alergii, alergológ tvrdil, že je to len pocit, že nič nevidia, bola som na sono krku, štítna žlaza v poriadku. Nezistili mi nič. Nakoniec obvodná povedala, že rovnaké pocity bolestí a tlaku v krku bývajú psychosomatického charakteru. Pomohol mi MuDr. Janiš. Je to neurológ v BA - zaoberá sa EAV diagnostikou, prečítaj si o tom. DO dvoch mesiacov to zmizlo. Predtým ma to trápilo skoro trištvrte roka.Naozaj odporúčam.Normálni lekári sú bezmocní.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

hrca v krku - Fórum - ZDRAVIE.sk