Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tabletky na chudnutie z reklamy

Príspevok v téme: Tabletky na chudnutie z reklamy
josie.h

viete mi povedať ako sa volajú tie tabletky na chudnutie, ktoré teraz začali reklamovať na problematické ženské partie- boky, stehná, zadok brucho, tuším sú v červenom obale, reklama je taká, že je tam žena v tvare sochy a tá socha sa rozpadáva postupne :D, trošku od veci, proste niečo také videla som tú reklamu iba raz. Kúpil si ich už niekto?

xxxxxxxxxxxx

a ked si precitate pribalovy letak urcite tam pisu ze pri brani tabletiek musite upravit stravu a mat pohyb. Tym padom toto branie tabletiek je uplne zbytocne lebo uz len z upravy stravy a pohybu schudnete. Moja znama si stale kupuje tieto hovadiny tabletky koktejly a neviem co vsetko a nadava ze jej to nefunguje. Ale ona to robi tak ze zere co jej pride pod ruku, jednu velku pizzu zje za tri minuty, na posedenie spraska skoro cely plech kremoveho kolaca...a mysli si ze si kupi zazracne tabletky a schudne... ale to tak nieje. Rdsej za tie prasulky si kupte pernamentku do fitka :-/ alebo si kute nejake pekne saty o dva konf. velkosti mensie aby ste mali inspiraciu. tak ako ste tu uz spomenuli keby naozaj nejake tabletky pomahali obezita by nebola taka rozsirena...viem ze boli nejake tabletky tusim sa volali adipex a tie mali anorekticke ucinky clovek naozaj schudol ale tie uz stiahli z predaja lebo mali vela neziaducich ucinkov.

[zruseny8]

waaa ten lipoxal to je fajne homeopatikum ako pozeram podla zlozenia :DDDD najviac sa mi paci olivove listie :D
ludia, zbytocne vyhodene peniaze..

malaanka

ja mám zase dobré skúsenosti práve s LIPOXAL extreme. A mne naopak BIO C.L.A. neurobilo vôbec nič.
Ked sa necvičí,tak samo tela sa nespevní po žiadnych tabl.
Práve sa chystám kúpiť si ten lipoxal.

Danielle24

Asi myslis Lipoxal. No, ja neviem, ja som to kedysi skusala, ale nenormalne ma z toho bolela hlava. Bolo to nieco strasne, vkuse mi busilo v hlave... uz by som to nekupovala.
Ak ti mozem poradit, kup si radsej Bio c.l.a. a zacni behavat. Z toho jedineho mi nebyvalo zle a pekne sa mi spevnila postava, pretoze c.l.a. posilnuje a spevnuje svalstvo.

[zruseny8]

chcem vam zdielat informaciu, ktoru nam minule v skole povedala vyucujuca (studujem farmaciu). VSETKY lieky na chudnutie funguju stylom (booze aky vyraz to pouzila, ale bol paradny, no nespomeniem si), teda funguju na principe: ze neustale behas na zachod a mas hnacky, tym padom nemas chut na jedlo a dochadza aj k detoxikacii organizmu.. vsak si predstavte ked 2 dni vraciate, alebo 2 dni vas prehana ked ste chori alebo ked sa 2 dni spamatavate z tazkej noci ci z opice, ako sa to potom odzrkadli na vasej vahe? jednoznacne smerom nadol..lenze ked budete zdravi, vasa vaha, strava, travenie a vylucuovanie sa upravi a vrati do takmer totoznych cisel ako pred chorobou..na takomto principe funfuju lieky na chudnutie..

josie.h

diky, nie som typ ktorý sa spolieha na tabletky, nepotrebujem veľa schudnúť, takých 5 kg, začala som cvičiť, tak by som to len vyskúšala samozrejme ak nie sú drahé...

maruska123

lipoxal extreme

a nie je to urcite nic moc

Zloženie: sójový olej, zelený čaj extrakt, želatina, glycerín, ďumbier lekársky extrakt, guarana extrakt, včelí vosk, voda, kakao extrakt, korejský ženšeň extrakt, L-karnitin tartrát, olivové lístie extrakt, kórejský ženšenň červený, sójový lecithin, farbivá (titanová beloba, košenila), chilli extrakt

obycajny doplnok vyzivy, marketingovy tah, z tohto urcite neschudnes

lillia

neviem, ani nechcem vediet :-)
vsetky tabletky a ine hluposti na chudnutie su nic len a len obycajny a hlavne vynosny biznis. ale ked nevies investovat lepsie, tak vyskusaj.
nechapem ako tomu moze niekto verit. pozri kolko ludi na celom svete ma nadvahu a keby to bolo take jednoduchue, tak vsetci si kupia nejake tabletky a je probleme?!? uvazuj :-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tabletky na chudnutie z reklamy - Fórum - ZDRAVIE.sk