Zmení sa?

Príspevok v téme: Zmení sa?
winki

Ahojte, mám takú otázku hlavne na chalanov.
Chlapec 23 ročný stále vo svojom živote uprednostňuje kamarátov a hlavne zábavky s nimi ako je marihuana a túlanie sa po nezmyselnych vyletoch.
Dá sa to nejako zmenit? alebo len cakat, že raz sa uvedomí? Alebo prečo to je vlastne tak? Že sú pre Vás prvoradejší kamaráti ako vlastná partnerka alebo rodina?

qaaaaaaa

Nie každý je taký. Nie pre každého chlapa je prvoradá zábava. Asi mu len skrátka nestojíš za to, aby ťa uprednostnil. Môj sa tiež len flákal, ale zmenil sa sám. Uvedomil si priority a kamošov posunul na bočnú kolaj. Tiež ho to aj prestalo baviť a už chce mať klud, asi dospel :D (vek: obaja 24)

invisible

Winki, nečakaj, že sa zmení. Nikto sa nemôže zmeniť. Každý sme nejaký, máme svoju osobnosť a vlastnosti, ktoré sú v nás už od narodenia. Možno sa vieme naučiť ich ovládať, využívať lepšie alebo budeme dúfať, že nás majú radi takých, akí sme. Ale základ vždy zostáva. Zmeniť sa nemôže nikto, aj keď to sám povie. Ale to iba potlačí toho, kým v skutočnosti je. A to by si nechcela. Takže sa ho buď naučíš mať rada takého, aký je alebo proste hľadaj inde. Ale nikdy nenájdeš nikoho, kto ti bude vyhovovať na 100%, všetci máme svoje chyby a niečo, čo tým druhým bude vadiť. Ale najlepšie vieš len ty sama, čo chceš.

xdanielax

a mozno to nepride ani v 30 :) i ked je pravda, ze sa moze skludnit, este to neznamena, ze sa bude chciet viazat a usadit (nedajboze zenit). Je to individualne.

ja tvrdim, ze je nerozum zacat chodit s niekym a chciet aby sa zmenil. Tak, bud ho akceptujem, alebo nie. Potom su z toho zbytocne nedorozumenia a trapenia.

Magy

wiki, muzsky mozog zacina dospievat zhruba (statisticky priemer) po dosiahnuti 25-teho roku. tym chcem povedat, ze zhruba v tomto obdobi zacina mysliet a konat inak, zacne byt pokojnejsi, zodpovednejsi, meni zaujmy, stabilizuje sa... nie je to pravidlo, ale zmeny nastavaju a u kazdeho je to kustik inak, u niekoho skor, u niekoho neskor, je to priemer. takze pokial okrem jeho zabaviek s kamaratmi je inak ok, tak mozno to ma cenu s nim vydrzat, zmena je na dohlad... ;)

delisia

Chalan je este mlady, to potvrdzuje aj to, ze su pre neho dolezitejsi kamarati ako nejaky vztah. Pravdepodobne sa nechce viazat, nehlada vztah a ked ano tak pravdepodobne to este nebude to prave orechove pricom pri splanul laskou ako fakla :) Chce to cas, teraz su pre neho dolezite ine veci, kamarati aj tie vylety, ktore nazivas nezmyselne... A zial aj ta marihuana. Potrebuje sa vyblaznit a hlavne dospiet.