Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kúpil som si škrečka, som ešte normálny?

Deria

pokial ho budes mat rad a budes sa o neho dobre starat, je to super napad. dufajme len, ze ho budes mat rad aj potom, ked sa raz nebudes citit sam, (nova znamost a pod.)dufam, ze si si uz nastudoval nieco o skreckoch? lebo casto to byva bohuzial opacne, ze najprv sa donesie domov zviera a potom sa experimentuje. je to zivy tvorcek, odkazany teraz len a len na teba. takze vela radosti s novym kamaratom!

apropo,tema skrecok: ked vidim casto tie male akvaria ci bednicky s tymi skreckami, je mi z toho zle. kazde zviera potrebuje volnost a pohyb, inac je to väznenie, dokonca tyranie. to nema z laskou k zvieratu nic spolocne.

bingham

no najhorsie podla mna je ked clovek zacne riesit samotu...zvieratom...ale tak nastastie skrecok...nema dlhu trvacnost(pre pripad ze by ta po case omrzel) :)

xy:)

ak by som bola sama, kupila by som si nieco trvacnejsie, skrecok dlhu zivotnost nema :) ale ako prechodne riesenie je to ok

lost

wow, aj ja chcem skrecka :) moj pes bude mat co nahanat ked bude sam doma :D ale tak nemyslim ze by ho zjedol :) mozno by boli dobri kamosi..

jankaaaaaaaaa

podla mna normalne nieje, ze sa nad tym zamyslas
ved je mat doma zvieratko je uplne normalne a v pohode, dolezite je to, ako sa o neho staras

dobra vila

Jasne, ze si normalny. Nikto nie je rad osamote, potrebuje niecu pritomnost. Tak preco si nezaobstarat zvieratko? Aspon mas teraz mileho maleho kamosa :) (ktory ti nebude aspon odvravat atd :P )

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kúpil som si škrečka, som ešte normálny? - Fórum - ZDRAVIE.sk