Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Možno hlúpe,ale . . . ako na chlapa?!

Príspevok v téme: Možno hlúpe,ale . . . ako na chlapa?!
marianka869

CHlap,ktorý je zvyknutý manipulovať so ženami ,omotávať si ich okolo prsta hrou na slušného,tichého a po láske túžiaceho chlapca,a tým ich dostať do postele.naozaj tichý,ale velmi sebecký,bez výčitiek.Kedysi aj mňa na to namotal,no už som dávno za vodou...Sme stále priatelia,no priťahujem ho jedine sexuálne,a chce ma stále len pretiahnuť(znova).AKO ho namotať,tak,aby ma mal rád,aby som mu začala chýbať? ...aby ma nebral len ako ženu ktorú chce pretiahnuť,ale ako kamarátku,s ktorou sa chce stretávať?Nechcem nič viac,len ako ho poblázniť,mať ho za kamaráta,no popritom ukázať mu aké je nepríjemné ked s ním niekto manipuluje.Vie niektorá z vás kočky,ako na to?...

3nttt

to co pises je mi moc moc zname...presla som si niecim pdoobnym. a vyskusala som tiez vselijake "finticky" za ktore sa s odstupom casu hanbim hlavne sama pred sebou.ale som rada ze som bola soplacka lebo inak by som sa asi pod zem prepadla :D puberta je svina :D
u mna najviac zabralo ked sme sa stretli asi po 3 rokov a truhlik zacal robit tie jeho klasicke baliace traposiny a ja som mu dala s usmevom najavo ze nemam zaujem. ziadne vazna tvar ani nic.proste kamossi. myslim ze to uplne nerozchodil lebo potom som sa dopocula ze mna mal aj tak vzdy najradsej a bla bla bla...pritom dovtedy to nikdy nevypustil z huby.
podla mna najlepsie urobis ak mu das najavo ze nemas zaujem,ale nie preto,lebo mas niekoho ineho,alebo preto,lebo sa bojis ze sa zalubis, ale preto lebo proste nechces.a ver tomu ze to ho vytoci uplne najviac :) lebo ked mu das najavo ze nemas zaujem a pritom k tomu nemas ani ziadny padny dovod, ale proste nechces, tak si uvedomi ze uz sa mu neplazis pri nohach a si nad vecou :)

Treecat

No pomsta je to najlepsie vo vacsine takychto pripadov.Najlepsie je pockat si danu osobu niekedy po zapade slnka.Davaj pozor aby ta niekto nevidel respektive aby ti nevidel do tvare.Obeti mozes prehodit cez hlavu satku nech ta nevidi ani on a moc pri tom nehovor aby ta nespoznal podla hlasu.Ak toto zvladnes tak ho mozes dokopat az do bezvedomia ak chces.Taktiez je dobre zabezpecit si nejake aliby u kamaratov alebo rodiny.Ale nehovor o tom vela ludom lebo cim menej osob o tom vie tym mensia sanca ze to prezradia.

Maoam

mne raz jedna baba vyviedla velmi nechutnu vec, nepomstila som sa jej, po rokoch mi povedala, ze to bol pre nu najväcsi trest ;-)

zivot jej to vratil a ona sa velmi hanbila, ale az po rokoch

jajka001_

neviem preco niektori ludia sa chcu niekomu pomstit....tym len dokazujes ze ma nad tebou stale navrch. nenavist je tvoja slabost.

3nttt

co ja viem.ja by som nijaku "pomstu" nepodnikla.iba tym dokazes ze s toho stale nejsi vonku. a sama len sama seba klames ze si. ak mam niekoho na salame tak mu nemusim dokazovat ze som lepsia,alebo ako on. chces mu nieco vratit,preco?pretoze si to este nerozchodila.a preco si to nerozchodila?lebo ho mas stale plnu hlavu. inak by si nespriadala taketo "plany".radsej sa s nim nestretavaj ani nic a bud lepsia prave v tom ze sa cez to prenesies. si myslis ze ak mu to nejakym sposobom vrtais ze ta bude uznavat? uvidi len babu ktora sa mu TO snazi vratit a budes vyzerat ako chudiatko ktore stoji o jeho priazen.takychto narcisov najviac naseres ak im das najavo ze nejsu jedini.

marianka869

Maoam

robi lepšie to,že vie lepšie držať jazyk za zubami ako ja....Neprezradí o sebe tolko,ako ja..nedôveruje mi ,nezdôverí sa mi s niečím čo sa týka jeho citov...sám od seba...iba ked sa ho spytam..odpovie mi niečo skor take neutrálne..akoby nechcel,aby som sa k nemu dostala bližšie.pričom ja svoje city neskrývam,otvorene poviem svoj názor a postoj,a aj svoj dojem z istých vecí

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Možno hlúpe,ale . . . ako na chlapa?! - Fórum - ZDRAVIE.sk