Možno hlúpe,ale . . . ako na chlapa?!

Príspevok v téme: Možno hlúpe,ale . . . ako na chlapa?!
marianka869

CHlap,ktorý je zvyknutý manipulovať so ženami ,omotávať si ich okolo prsta hrou na slušného,tichého a po láske túžiaceho chlapca,a tým ich dostať do postele.naozaj tichý,ale velmi sebecký,bez výčitiek.Kedysi aj mňa na to namotal,no už som dávno za vodou...Sme stále priatelia,no priťahujem ho jedine sexuálne,a chce ma stále len pretiahnuť(znova).AKO ho namotať,tak,aby ma mal rád,aby som mu začala chýbať? ...aby ma nebral len ako ženu ktorú chce pretiahnuť,ale ako kamarátku,s ktorou sa chce stretávať?Nechcem nič viac,len ako ho poblázniť,mať ho za kamaráta,no popritom ukázať mu aké je nepríjemné ked s ním niekto manipuluje.Vie niektorá z vás kočky,ako na to?...

invisible

Ja to chápem tak, že chceš byť v podstate ako on, aby si mu to vrátila...

Ale na tvojom mieste by som sa na takého človeka vykašľala. Nemyslím si, že ti za to stojí. Neviem prečo chceš so seba urobiť, niekoho kým nie si, a kým buď rada, že nie si. Dievča, maj k sebe trochu úcty. Nemáš nič lepšie na práci?

marianka869

mm priatelia...takí,ktorí sa stretnú občas,raz za mesiac,a píšu si dosť často..ale to je asi tak všetko ... nie je problém dostať sa do jeho spoločnosti,len nechcem,kým neviem,čo robiť,aby som dosiahla to čo chcem.

veves

to je otazko ako ,,ako mam zmenit hrusku na jablko,,?
ked ta raz nemiluje tak ta nemiluje. nie su na to lieky, carovne forumulky, zakony, nic...ak si si ho doteraz nepriputala k sebe laskou tak darmo sa budes na nieco hrat a ukazovat druhu osobu.