Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

chrasty v nose

CoToJe

pardon, napisala som odpoved aj z druheho nicku :) Nie, vazne netusim co to je...moze to byt aj herpes kludne. Ved uvidim co povie doktorka. Hlavne nech mi uz konecne urobi tie testy...Uz ich ziadam pomaly rok

alenka_maxova

v nose by to nemal byt herpes, vraj sa takto prejavuje stafylokok. A co sa tyka na vrchu nosa a na cele, to uz vazne neviem....Moze byt. Nikdy som ale herpes nemala ani len na pere. Neviem, vazne neviem co to je...

tpch

Moze to suvisiet. Skus si posilnit imunitu, moznosti je vela. Natri tie chrasty v nose, nechaj zmaknut a jemne odstran mokrou vatovou tycinkou a opat natri.

CoToJe

vidis, uplne som zabudla, samozrejme, ze mam doma tu masticku...Dakujem za radu, idem hned vyskusat. Mimo tychto chrasticiek v nose sa mi na nose a na cele vytvorili dve take vyrazky, ktore nejdu vypucit a neskutocne bolia. Neviem, ci to ma daky suvis so stafylokokom, ale zrejme moje telo s niecim bojuje. Ak tu prispeje este niekto so svojimi skusenostami, budem vdacna :)

CoToJe

tpch, myslela som si...ach...Najhorsie je, ze som vsetko popisovala doktorke a ona s tym nic nerobi. Poziadala som ju o kompletne vysetrenie, ale musim pockat este isty cas. Pri tejto pliage treba brat antibiotika, ze? Ach, hnus

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.