PORADTE KTO MOZE

Príspevok v téme: PORADTE KTO MOZE
eleonora25

Ahoj.Prosim poradte mi.Milovala som sa s priatelom.U mna to bolo po prvykrat.Orgazmus som samozrejme nedosiahla.Pouzili sme prezervativ ale ten sa zosmykol a ostal vo mne.Bolo to este pred ejakulaciou takze prezervativ bol prazdny.Vybrali sme ho.Bojim sa ale ze som tehotna lebo menstruaciu som mala dostat 20 a uz je 26 a stale nic...je mozne ze som tehotna?Nemeskaju mi len preto ze som to robila po prvykrat a ze stresujem z toho ze som tehotna?Dakujem ze odpovede.

dami

podla mna nemusis ked ti dosli, ale ak si chces byt 100% ista tak si ho mozes spravit (pre buduce budes vediet ako funguje) ale myslim si ze je s tebou vsetko OK vsak sa nemali ako do teba dostat spermie nie?

dami

to zalezi o okolnosti, at ste to robili prvy krat a tvoj partner nema na penise zvysky sperma tak by sto malo byt OK. Ak nedoslo k ejakulacii a kondom ste vybrali prazdny nic by sa nemalo stat. Ak ste vsak pokracovali bez neho a nepouzili ste inu metodu ci prerusovanu suloz tak to neviem. Je mozne ze ti menzes meska prave vzhladom na stratu "vienka" je to preca len zmena pre telo, skus si spravit test ale ak ste si davali poroz myslim ze je to OK

jajajaja

podla mna nebudes prva 17-rocna co si kupuje test...neboj,ja som ho kupovala ked som mala 14 ale bol pre kamosku a tiez mi to bolo poriadne trapne......

jaja

Máš v ... Robíš to pre seba, alebo pre koho? Ak máš strach, tak požiadaj kamošku, nech ide s Tebou, tak si lekárnička nemože myslieť, že je to pre Teba, ak tam budete dve. Urobte si z toho srandu. Neboj, bude to OK.

jaja

Eli, keď som prvý krát kupovala test (dosť blbí pocit), myslela som na to, že to je pre kamošku. A to my pomohlo.

jaja

pre kaco14
myslím, že by si sa mohla obrátiť na homeopatickú liečbu, respektíve, liečbu, ktorá s normálnymi liekmi nemá nič spoločne. A hlavne viera v samú seba je dôležitá. Strašne držím palce.