Pocas sexu neustale trenie/palenie

Príspevok v téme: Pocas sexu neustale trenie/palenie
veronicka2

cavte, mam 23 rokov hak neberem. chranime sa kondomom. sex. som aktivna 4 roky. Problem je v tom ze vzdy pri prvom vniknuti mam nenormalne bolesti a niekedy ho davame dnu aj 5 minut....inokedy vsetko ok. vacsinu vsak nevydrzim dlho lebo stale citim trenie gumy o moje vnutro....uplne hnusny pocit. priatel tvrdi ze nic neciti a jemu to ide hladko a klzko. lenze mne vobec. som aj dost vlhka a pouzivame aj lubrikacny...a nic. nepomaha....skusali sme aj viac znaciek a nic. dalsia vec je ze nevydrzim dlho max pol hodinku a cele vnutro ma uz mali z toho ako je to zodrate...
nechapem. nechcem sa chranit inym sposobom. neviete podarit co to je? dakujem

maruska123

neviem, ale nie som si ista, ci sa taketo testy robia v ramci preventivky, ale tusim nie..cize ak si to aj mala, nemal ti to ako zistit

aj keby ti nieco zisti, nie je to ziadna tragedia

veronicka2

mame kondomy extra tenke bud durex alebo primerosy...za ziadnu cenu tie s vrubkami lebo to by ma zodralo do krvy....a nikdy sme nemali vonave...ked som brala hak tak sme sli bez gumy to je jasne...lenze mne hak sposobila tolko sra*iek ze som ju vysadila a musime ist len s gumou ja riskovat nechcem takze tak...

alenka_maxova

ja som pri kondome neskutocne trpela. Ani nie tak pocas styku, ale co sa robilo po, bolo neskutocne. Palenie, ktore niekedy preslo do svrbenia. Prestali sme kondom pouzivat, mala som na tie problemy specialnu mast od doktorky. Raz ma gynda vysetrovala pristrojom a dala si na ten pristroj kondom. Vtedy sa moje problemy opat vratili, takze verdikt znel - alergia na latex. Mas ju podla mna i ty

veronicka2

aka znacka robi bez latexove?... neviem si myslim ze alergia sa prejavuje inak (napushnutie alebo tak) ako tym ze ma to drie a citim sa sucha vnutri...hoci je tam toho pozehnane

moje nervy...chlamydie? no ja idem k dr o mesiac zhruba na kontrolu aj toto mu spomeniem....ale co som bola minuly rok tak sa nic nezistilo...(som bola na beznej prehliadke a tak) :(

tpch

presne tak, treba to kompletne vysetrit. A skuste vymenit tie kondomy-a pozor, ziadne aromatizovane!!
Skusali to aj bez kondomu?

maruska123

veronicka nemusis mat vytoky...moja kamaratka mala podobne problemy len pri sexe v podstate a nakoniec mala zistene chlamydie a este nieco okrem toho...uz si nepamatam konkretnejsie

veronicka2

je pravda ze mavam caste kvasinky ale vzdy preliecene a az potom sa ide na vec...sex mavam raz za mesiac max 2x kedze mam vztah na dialku priatel tvrdi ze som len nevytahana :D ci ako to nazvat proste ze kebyze mam sex casto tak to tak nemam...ale ja o otm pochybujem proste 4 roky su 4 roky to neni ked ma to boli po prvom raze... vytoky nemam nic prost toto je problem ktory trva 3 roky mozno...

veronicka2

je pravda ze mavam caste kvasinky ale vzdy preliecene a az potom sa ide na vec...sex mavam raz za mesiac max 2x kedze mam vztah na dialku priatel tvrdi ze som len nevytahana :D ci ako to nazvat proste ze kebyze mam sex casto tak to tak nemam...ale ja o otm pochybujem proste 4 roky su 4 roky to neni ked ma to boli po prvom raze... vytoky nemam nic prost toto je problem ktory trva 3 roky mozno...