Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Niečo strašne

pretty

možno že je ta vaha idealna na tu vyšku ale tak ja som od pasa dole..bléé.proste hruška...tak chcem aspon niečo zhodit a hlavne spevniť postavu lebo same sadielko.:)

pretty

nemám velmi na nič čas..stale nejake behačky vybavovačky a už nemam ani na nič naladu som taka malatna, cvičit sa mi už velmi tiež nechce jaaj sa musiim nakopnut alebo ma musi niekto kopnuť niekam :)

pretty

ani som dietu nedržala a nechcem pretože tie kila by sa mi nabrali aj tak napať..:D radšej pekne zdravia strava a pohyb :)len si musim naštartovať znova nejak telo..aj som bravala prednedavnom l carnitin musim povedať že bol skvely..pri cvičeni som viac vladala bola normalne lepšia kondička a dopotila som sa ako prasiatko.:) ale teraz som nejak upadla :(

pretty

jaaj baby.. :) neviem ako vy ale ja dietu držať nechcem...snažim sa len tu stravu tak upravovať zdravšie potraviny menej sladkosti a tak...dúfam že do leta zhodim aspon niečo...

sloniatenko

ahoj pretty tak i ja mam 67-68kil ale o par cm menej :) len 165cm takze ti tisko zavidim tvoju hmotnost k tvojej vyske :) drzim palce

milka48

Ahoj pretty ,ja mam presne tak isto 67váhu a meriam 170-173 a tiez by som chcela schudnut na 60 :) a tiez od pása dole to nieje velmi pekne, som rada že som našla niekoho kto ma taký problem ako ja :)

trutrutru

skús zájsť za endokrinológom, možno máš šarapatu s hormónmia to spôsobuje nekotrolovateľný hlad, nech Ti urobí testy na štítnu žľazu ;-) veľa šťastia

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Niečo strašne - Fórum - ZDRAVIE.sk