Tema pre vsetkych !

Príspevok v téme: Tema pre vsetkych !
Victoriaa

Preco? Lebo vobec nemusit tusit, ze to mate.

Ja som behala po X gynekologoch kvoli opakovanym kvasinkam, porobili mi vsetky stery, vratame Chlamydii, Ureaplaziem a Mykomplaziem. 3x v priebehu 2 rokov mi to vyslo negativne, a teraz minule zrazu pozitivne.

Viete, co sa vam moze stat? Neplodnost. Preco to lekari takto podcenuju? Lebo pacientka nema priznaky a ked uz nastane spominana neplodnost, nik im nedokaze, z coho neplodnost pochadza. Teda aspon na SR sa ani H**** neda lekarom dokazat.

Pisem to v dobrom umysle pre vsetkych, ktori mozno ani netusia, ze to maju. Ja sa vlastne cudujem, ze je o tom tolko malo debat. V dalsom prispevku sa idem pytat na speciality ohladom tejto choroby.

Victoriaa

Zatial mi neplodnost nebola indikovana.

Krv v zilach mi vrie z nedbanlivosti, lahkovaznosti, povrchnosti, lenivosti, nevzdelanosti a drzosti mnohym mnohych lekarov.

Daj si do g.: Mirec chlamydie

Citaj par tem dozadu prispevok holky, ktora musela 1rok prosikat, zobronit doktora, aby jej urobil posrany ster hradeny poistovnou, kedze mala (ako jedna z mala) podozrenie na chlamydie. Vykonal tak, az ked priniesla pozit. partnerov vysledok. Teda nasadil liecbu, nie je jasne z prispevku, ci urobil aj ster.

A toto je len co som nechtiac nasla za 5 minut, pri tom, ako som sa pokusala zistit info o tej masturbacii.

jankaaaaaaaaa

odkial vies ze ti neplodnost sposobili prave chlamydie ci mykoplazmy? ved ked si mala testy negativne, tak si asi nebola nicim nakazena, az potom si sa nakazila a preto test vysiel pozitivne nie?