Liecba chlamydii bez (auto)masturbacie u muza!

Príspevok v téme: Liecba chlamydii bez (auto)masturbacie u muza!
Victoriaa

Ano, je to z oficialneho zdroja a skoro som padla na zem, takato neintuitivna skutocnost, lekarmi asi vobec neindikovana.

Zeny, dohliadnime/te si na svojich muzov.

Dajte si do g.: urology, andrologicko-sexuologicke vysetrenie.

P.S.: 50-80 % zien je bez priznakov, mas teda asi 65% sancu, ze ju mas na pohl. organoch, ak si uz prisla niekedy do kontaktu so sliznicami inej osoby.

Je ti to jedno? Preco je sakra vsetkym vsetko jedno? A preco su doktori taki ***, nielen, ze nemaju vedomosti, ba i ked pacient pride s navrhom na vysetrenie, alebo nebodaj si ziada viackrat kontrolny ster, posle ho do certa, ze on by to "videl", resp. ze je to zbytocne... SR je sra***

A ak sa nahodou smejes, lebo mas vysledok neg., tak sa pokus ukludnit, lebo ja som mala 3x vysledok negativny a uz 4x odrazu nie. Co predtym hadzali tie tycinky do kosa? Alebo mi posledne poplietli vysledky? Styk som od obd. negativnych vysledkov nemala

Victoriaa

Odpoved pre malicku: Ked sa chlap lieci z chlamydii, nemal by pocas liecby ejakulovat, ani pri masturbacii. Podporuje to rozmnozovanie chlamydii. Ak ide o par, zrejme sa liecia obaja. Darmo sa vylieci zena, ked muz nie. Vacsina ludi toto nevie.

Magy

victoriaa - je fakt, ze to co si napisala, nema ani hlavu ani patu.
places tu sposobom preco toto, preco hento... places na nespravnom hrobe, ako sa hovori. my tu nic nespravime s tym, ake maju vedomosti lekari, co sa ucia, co vedia alebo nevedia a co by mali vediet... drviva vacsina ludi vie, co sposobuju cigarety, mozes to tu milionkrat napisat > a predsa fajcia a budu fajcit. vedia co sposobuje alkohol za volantom - a predsa sadaju opiti k volantu. o com je tu tvoje fnukanie? nejak som nepochopil pointu. ak sa tak bojis vsetkeho, vratane chlamydii - nech sa paci, chod do klastora, pi filtrovanu vodu a jedz len to, co si dopestujes na dvore klastora. pekny den prajem.

malickaaaaa

Victoria chapem,ze si nahnevana, aj mna by to asi nazlostilo a mam skusenost s lekarom ktory kaslal na liecbu mojej matky vtedy hadzal vsetky rontgeny a vysledky do suplika a pritom mala nador, ktory bol zanedbany - no ale to z ineho sudka...

co znamena ten nadpis?...pytam sa vazne :) lebo tomu nerozumiem.

Victoriaa

Mohla som si mysliet, ze tomuto narodu je figa platne snazit sa na nieco poukazat. Je to fakt, ktory vam lekar nepovie..

A este raz: Ked si myslite, ze ste vsetci zdravi, kludne si to myslite nadalej.

Pa

asisomdilino

10x som si precital nazov tvojho prispevku ale neporozumel som mu, inak to auto v zatvorke akoze znamena ze masturbovanim v aute sa vyliecim z chlamidii ;-)

mimikra987

prosim ta, ked ides pisat prispevok, najkor pockaj kym vytriezvies, lebo to nema ani hlavu ani patu. pestra zmes nicoho...