Meizitang.....na chudnutie

tiger5

babenky ten maizitang....je na chudnutie ,alebo na mozog a dobru naladu a ten bicykel nebolia z toho klby,nuda....

malaanka

Takže kilečko už písať nebude a my si budeme môcť kľudne a bez provokácii písať o pôsobení tabletiek.
Leia,dobre,že si prestala piť kávu,ja ju tiež nepijem.
A počas užívania meizatingu,asi tak po dvoch týždňoch,som si uvedomila,že mi rýchlejšie myslí a mala som aj dobrú náladu.
Takže som nepotrebovala kávu na povzbudenie,pila som a aj pijem zelený čaj.
Babenky,skúste sa nevážiť denne,ale len po týždni až desiatich dňoch a potom najlepšie zistíte úbytok hmotnosti.
A ktoré môžete,tak pridajte k tomu aj nejaké prechádzky alebo stacionárny bicykel(čokoľvek na zvýšenie kondície a pohybu),aby to chudnutie nebolo zo svaloviny a tuku ubudne menej.
Píšem to z vlastnej skúsenosti.

kilecko

A HOJTE,no zas je tu pani 47rocna presne tak a za vek sa nehanbim ,ked so bola mladsia z vahou som problem nemala ,ale zo sedavej praci a vekom sa kilecka nabalili a tak sa zdravo stravujem a kilecka zhadzujem dary sa mi.

MALAANKA ja nerypem prispela som iba radou ,ze ja na zazracne tabletky neverim skoda penazi ,viem su vase ,ale aj tak ja by som nepodporovala smejdou aspon keby tie tabletky co vam predali boli prave a ja chudnem od 7.1 a k 11.1 to boli cele 4 dni a po tom dopriati si cez vianoce som skutocne dala dole 1,5kg .

TINA222 ja som tu na zdravy len v jednej teme a to uz vyse roka a este som sa pripojila na jednu temu a vy ste 3 tema do ktorej som napisala tak ze ako skoro v kazdej teme na chudnutie a je samozrejme ,ze ked je clovek na internete ze kukne aj do inych tem to mi zda prirodzene ,ty nie .....

urcite sem este kuknem ,ale pisat uz nebudem vyjadrila som svoj nazor a som spokojna ,ved je na kazdom ako chce schudnut ,tak nech sa vam dary
dochudnutia

Leia

Rikki, nemala som žiadny letáčik, keď prišli, tak ja som bola taká rada, že to konečne došlo a zvedavá, že som roztrhla obal ani ho neštudovala, a skúmala som tie tabletky :D

rikki

Tiez som si aj myslela ze aj kilecko potrebuje schudnut inak by do takej temy nesla.....ale ze je to taka pani v rokoch ma nenapadlo...skor som myslela ze nejaka teenegerka heh..ale to je jedno...dnes som si dala prvu tabletku a veru pocitujem viacej smad ....a tiez ich mam take makke gumove....
Leia a mala si vo vnutri aj taky ten letacik s navodom alebo len tri blistre v sacku?

Leia

Už mám len dve tabletky z prvého blistra, doma nemáme váhu že by som sa odvážila, ale výsledky sú trošku viditeľné. A poznala som to hlavne na rifliach, že sú mi na stehnách trochu voľnejšie a na brušku tiež. Zdravotné problémy nemám žiadne, ako som písala, núti ma to veľa vody piť a jem o polovice menšie porcie lebo viac nezvládam. A kávu som prestala piť úplne, niekde som čítala že to odvodňuje a nie je to dobré kombinovať s tabletkami. Neviem či je to pravda, zvykla som piť len občas.
Inak aké máte tie tabletky keď ich stlačíte? Lebo moje sú úplne mäkké, také gumové.

tina 222

Maja 67 kilečko nie je chlap je to 47 ročna žena ktora sa snaži schudnut kedže važi 75 kg jej prispevky najdeš skoro v každej teme o chudnuti

malaanka

zuzu1
keď máš dve balenia rozdielnej expirácie,tak môžu byť rôzne.
Ak máš hustejší gél,tak je to v poriadku a keď máš väčší smäd a nemáš pocit hladu,tak to je ten správny účinok