Meizitang.....na chudnutie

kilecko

A mas pravdu ,veru zle som si to precitala ,ale ty budes isto neomylna,ale musis RIKKI uznat ,ze viem citat ,lebo som velmi dobre pochopila o com si tu pisete a je lepsie umriet od smiechu ako od fake tabletiek ,ale radsej neumieraj ,lebo kto sa smeje na posledy ten sa smeje najlepsie ....

A cakam ,kedy zacnete chudnut z tych tabletiek a stale nic ,no co uz aspon sme sa pobavili tak ja urcite doschudnutia

rikki

Kilecko no nehovorim radsej ti uz nebudem nic vysvetlovat .....napisala som zapalovanie nie ,,,,,,spalovanie''''''' ak ovsem vies co to je,umriem od smiechu

kilecko

RIKKI na to si prisla ,ako ,ze mam zle spalovanie ,hlavne ,ze ty na to svoje potrebujes tabletky a ze neviem o com si pisete

MAJA 67 rozrezala som tu tabletku bola tam biela tekutina uzila som ju a som velmi smadna ,ja mam prave....

ZUZU1 ja ich mam zas maksie ,ale je v nich hustejsia gelova tekutina fnuk,fnuk,ja mam fake.....

RIKKI aj ja mam tie tabletky makke a vo vnutri hnedu vodu ja ich mam na 100 percent fake fnuk,fnuk....

A teraz si RIKKI pekne zdvihni kabel zo zeme ,aby si bol v obraze o com si tu pises .....

HI HI HI HI HI DOSCHUDNUTIA ,ALE JA BEZ FAKE TABLETIEK

rikki

Kilecko takže vidím že zapalovanie máš veľmi biedne a teraz som sa presvedčila že vlastne ty nerozumies vôbec ničomu o čom sa tu mi bavime,skús sa pozrieť pod nohy.....nevidis tam nejaký kabel....heh

kilecko

RIKKI ,mna by taka blbost ,ani nenapadla to si ty pisala ,treba si precitat co pises a nepodsuvaj svoje somariny druhemu ,ja nie som ako vy ,ze verim na blbe tabletky ja mam zdravy rozum .
Ale ved uz tolko nefnukajte nad tymi tabletkami ,zacnite sa zdravo stravovat a kilecka vam pojdu aj same dolu .
A treba si davat pozor ,aby ste si z tych fake uzasnych tabletiek na chudnutie neprivodili zdravotne problemy.
Inac a nechcem sa chvalit ,ale od 7.1.som zo zdravej stravy uz schudla 1,5kg.
A inac je demokracia a vy mi nebudete prikazovat ,na aku stranku mam chodit ,uprimne vam poviem vzdy sa smejem,ked citam tie vase nekonecne prispevky ako fnukate nad falosnymi tabletkami ,ale vlastne vas lutujem ,ale aj taky su ludia ,tak nech sa maju dobre ty, ktory na vas zarobili .
KOMU NIET RADY ,TOMU NIET POMOCI.
DOSCHUDNUTIA

rikki

Maja67 podľa toho že si stale smädna,by mali byť prave to je ten prvý priznak čo som tu písala a nie čo si mysli Kilecko heh.... aj tá biela gelova tekutina by mala byť taká....tak drzim palce ja som zatiaľ este nezjedla ani jednu tak neviem....skôr sa prikláňam k verzii že mam fake...

Maja67

malaanka, ja som dnes taktiez rozrezala jednu tabletku a bola tam biela tekutina,nebola moc riedka,ja ich uzivam ale zistila som ze som neskutočne smädna,tak neviem......

Baby, pište aj vy ostatne či to s vami neco robi a nereagujte na kilečko,nemá zmysel.papaaaaaaa

rikki

Kilecko teraz sa zase prezmenu smejem ja,ale poriadne...heh...ty si si fakt myslel/a že akože do hodiny schudnem? No vidím že sa to neoplatí tebe vysvetlovat,načo aj ved v konečnom dôsledku ta to ani nezaujíma,len nechápem ľudí načo lezu na rozličné fora,aby tam poucovali alebo kritizovali iných....ked ma nieco nezaujíma tak tam necumim.

kilecko

Inac to RIKKI pisala ,ze citala ,ze ucinok pride uz o hodinu to som si ja nevymyslela a forum je pre kazdeho ,co chce vyjadrit svoj nazor ,vy mate svoj a ja zas svoj a tie vedlajsie ucinky mate 100 percentne reagujete totiz rovnako podrazdene kupili ste smejdove tabletky ,no co uz .....
Ja sa nechvalim ,ze mam vela penazi ,len ich nevyhadzujem na blbosti a nedavam ich podvodnikom ,ze Vas dobehli to je jasne a je smutne ,ze si to neviete priznat ,ze to je len 25 eur no chvalabohu ,ze len tolko,ale ten co to predava bude bohac 25 krat xxxx ludi dobry balik penazi